Ünlü analist net konuştu: Bu olursa Bitcoin ve kripto inanılmaz yükselir!

Bitcoin Cash'den inanılmaz performans geldi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist ve yılların finansal uzmanı, kripto para sektörü ve Bitcoin’in büyük bir yükseliş kaydetmesi için tek bir önemli gelişmenin gerçekleşmesi gerektiğini söylüyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analist net konuştu: Bu olursa Bitcoin ve kripto inanılmaz yükselir!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, geçmişte tıpkı koruma fonlarında olduğu gibi kripto para sektörünün de son zamanlarda yaşanan büyük felaketlerden sonra toparlanacağını düşünüyor.

Kripto para analisti Scott Melker ile röportajda konuşan eski Goldman Sachs yetkilisi Pal, kurumsal yatırımcıların hala kripto para sektörüne giriş yapmaya ilgi duymaya devam ettiğini vurguluyor. Ona göre kripto sektörü düzenlenmeye başlayınca da kurumsallar ve büyük sermayeler kripto alanına akmaya başlayacak.

İlgili – Ethereum fiyatında yeni yükselişin önündeki kritik seviye: Güncel ETH teknik analizi

kripto para

Real Vision CEO’su Raoul Pal şöyle konuşuyor:

“İşlerin kötü olduğu aşamadayız. FTX krizinden bahsediyorum. Bunu daha önce de görmüştüm. Mt. Gox olayı sırasında. Bitfinex’te de gördüm. Her döngü sırasında benzer olayları gördüm. Her zaman bu yaşandığında ‘Aman tanrın, dünyanın sonu geldi.’ çığlıkları yükselmeye başlıyor. Evet, her seferinde dünyanın sonu oluyor. Ama aslında dünyanın sonu olmuyor.

Hiçbir zaman dünyanın sonu gelmiyor. İnsanlar ise ‘Hiç kimse bir daha piyasaya dönmeyecek.’ der. Ben bunu daha önce de gördüm. Bu alanda uzun süre varım ve benzer senaryoları gördüm.


Finans piyasasında 30 yıl geçirdim. Burada yaşananlara benzer olayı koruma fonlarında gördüm. Long-Term Capital Management koruma fonlarına en büyük darbeydi. Fed de tüm bu sistemi kurtarmak zorunda kaldı. O zaman ise herkes şöyle derdi: ‘Onlar ponzi, onlar scam, onlar aşırı şişirtildi, koruma fonlarına artık yatırım yapılmaz.’ Peki, sonuç? Ardından gelen yedi yılda koruma fonlarının varlıkları beş kat arttı. Neden? Cevap: Düzenlemeler.”

Pal’a göre, kripto düzenlemeleri daha güvenli bir ortam oluşturacak. Bundan dolayı hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılardan daha büyük bir para akışını tetikleyecek. Ünlü analiste göre Bitcoin ve kriptonun 5x yapması için piyasanın düzenlenmesi gerekiyor.

İlgili – Vitalik Buterin, 2023 için 3 büyük kripto fırsatını açıkladı

Analistin açıklamasını buradan izleyebilirsiniz:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü analist net konuştu: Bu olursa Bitcoin ve kripto inanılmaz yükselir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.