1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Visa’dan çok kritik Ethereum adımı!

Visa’dan çok kritik Ethereum adımı!

Visa’dan çok kritik Ethereum adımı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ödeme devi Visa, kripto para ekosistemine entegre olmaya devem ediyor. Visa son olarak otomatik ödemeler konusunda Etherum ile nasl iş birliği yapabileceğini belirten bir rapor yayınladı. Detaylar haberimizde.

Visa’dan çok kritik Ethereum adımı!

Dünyanın hacim olarak en büyük ödeme platformlarından biri olan Visa, kripto para ekosistemine entegre olmaya devam ediyor. Visa, yıllardır sektördeki birçok ağ ile ortaklık kurarak çeşitli girişimlerde bulundu. Müşterilerine kripto para hizmeti verme konusunda oldukça istekli olan ödeme devi Etherum için bir geliştirme raporu yayınladı.

visa

 

Şirket, otomatik ödemeler konusunda Ethereum ağıyla nasıl iş birliği yapabileceğini özetleyen bir makale yayınladı. Rapor, Ethereum kullanıcılarının Visa’nın desteğiyle kendi kendine korunan kripto cüzdanlarından gönderilen ve yinelenen otomatik ödemeleri nasıl planlayabileceklerini ayrıntılarıyla anlatıyor.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Böyle bir yetenek, Ethereum ana ağında henüz mümkün değil, ancak Ethereum kullanıcı hesaplarının akıllı sözleşmeler gibi çalışmasına ve önceden planlanmış yürütme işlevlerine sahip olmasına olanak tanıyan “Hesap Soyutlama” adlı bir Ethereum uygulaması ile özellik etkinleştirilebilecek.

Rapor, Visa’nın ödemelerin uzun vadeli geleceği için potansiyel olarak kritik gördüğü bir sektör olan kripto para piyasasında aktif bir oyuncu olmayı planladığının bir göstergesi olarak gösterildi.

Visa’nın CBDC ve Protokoller Başkanı Catherine Gu, yaptığı açıklamada Kripto ekosisteminde meydana gelen teknik gelişmelere aktif olarak katkıda bulunma fırsatına sahip olmak istediklerini vurguladı.

“Kripto ekosisteminde meydana gelen teknik gelişmelere aktif olarak katkıda bulunma fırsatına sahip olmak istiyoruz. Bunu yapmanın en iyi yolu, yaparak öğrenmektir- aslında Web3 altyapıları ve blok zinciri protokollerinde daha derine inmek, ödemeler için gerçekten önemli olacağını düşündüğüm alanlar.”

Visa kripto para piyasasının içinde olduğu durgunluk döneminden bağımsız olarak piyasaya yatırım yapmaya devam ediyor. Bu ödeme devinin kripto piyasasının geleceği konusunda endişeli olmadığı gösteriyor.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinamarketcap verilerine göre 16.807 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Kaynak

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: