1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2023 Cardano tahmini: ADA için her şey farklı olacak

2023 Cardano tahmini: ADA için her şey farklı olacak

2023 Cardano tahmini: ADA için her şey farklı olacak
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) 2023 yılında çok önemli bir olaya hazırlanıyor. Bu önemli gelişme ADA’yı diğer projelerden farklı bir boyuta taşıyacak. Bundan dolayı ADA için 2023 yılı çok yüksek boğa bir durum getirebilir.


2023 Cardano tahmini: ADA için her şey farklı olacak

Cardano destekçileri, 2023 yılının Cardano ağı ve onun yerel kripto parası ADA için yüksek boğa bir yıl olacağını değerlendiriyor.

Cardano topluluğunun sözcülüğünü üstlenen Twitter hesabı ADA Whale, bir dizi tweet üzerinden yaptığı açıklamada, yaklaşan yılın ADA için çok büyük olacağını belirtiyor.

ADA Whale, 2023’te yönetimin gelmesi ile Cardano’nun diğer blockchain ağlara fark atmaya başlayacağını söylüyor. Ona göre gelecek yıl 2020-2023 döneminden çok farklı olacak. Geçtiğimiz son birkaç yılda Cardano sadece diğerlerinin peşinden giderek onları yakalamaya çalıştı. Şimdi ise gündemi belirleyen olacak.

İlgili – XRP avukatı: SEC bunu yaparsa kripto piyasası yeniden %50 çöker

Yönetimin gelmesi ile Cardano kendi kendini yöneten bir ağ olacak. Artık işler farklı bir şekil almaya başlayacak. Ünlü ADA destekçisine göre, bu durum blockchain alanını şoke edecek. Ardından ise diğer ağların katılımcıları da on-chain üzerinden kendi kendilerini yönetme hakkı talep etmeye başlayacak. ADA Whale şöyle diyor:

“Sisteme asıl şok, birçokları için dünyayı iyileştirmek isteyen küresel bir dijital halk hareketine katılmanın daha çekici olduğunu fark ettiklerinde gelecek. Çünkü kendi kendini yöneten ve elinin altında dolu bir hazine olan bir yapı var. Yoksa diğerleri özenti bir bankacı olmanın ötesine geçemiyor.”

Voltaire döneminden

Cardano

Bahsedilen kendi kendini yönetme Cardano’da Voltaire dönemine geçiş ile geliyor. Voltaire güncellemesi ile Cardano tamamen otonom olacak. Tam bir merkezsiz ağı tamamlamak için ise oylama sistemi ile hazine sistemini de ağa getiriyor.

Cardano eko sistemi şimdiden hazine mekanizmasını test ediyor. Bu yönde açıklama ise IOG’den bir blog yayını üzerinden geldi.

İlgili – Bloomberg analisti, kripto para piyasasının yeniden yükseleceği tarihi açıkladı

Kaynak

Etiketler: