1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 2022’de Shiba Inu için yeni “moon” beklentisi ve 3 gerekçesi

2022’de Shiba Inu için yeni “moon” beklentisi ve 3 gerekçesi

2022’de Shiba Inu için yeni “moon” beklentisi ve 3 gerekçesi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu, kripto para piyasasının en dikkat çeken coinlerinden biri. Son bir yıldaki performansını bu yıl da tekrar etmesi bekleniyor. İşte, SHIB için “moon” beklentileri ve gerekçeleri.


2022’de Shiba Inu için yeni “moon” beklentisi ve 3 gerekçesi

“Dogecoin katili” adıyla piyasaya çıkan kripto para Shiba Inu, kısa sürede piyasada kendisine önemli bir yer edindi. Kripto para piyasası son bir yılda sık sık SHIB coini konuştu ve 2022 yılında da en sıcak gündemlerden biri olmaya devam edebilir. Sonuç olarak fiyat performansı da benzer bir gidişat sergiler.

Shiba Inu birçok altcoini geçti

Geçen yıl Shiba Inu fiyatı birçok lider altcoini kısa sürede geçti. Bu altcoinlerin çoğu SHIB’den çok uzun süre önce piyasada bulunan kripto paralardı. SHIB’in geride bıraktığı coinler arasında UNI, AVAX, LTC, LINK, Crypto.com ve hatta Elon Musk’ın favori altcoini Dogecoin de var.

2022 yılı da piyasanın en popüler meme coini Shiba için sürprizlerle dolu olabilir. SHIB coin şu an piyasa değerine göre 13. en büyük kripto para.

Her ne kadar son dönemde Shiba önemli ölçüde momentum kaybetse de destekçileri toparlanmasını sıkı bir şekilde izliyor.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2022-2030

Kilit verilerde Shiba için yeni tüm zamanları en yüksek değeri işareti

2022’de Shiba Inu için yeni “moon” beklentisi ve 3 gerekçesi

Shiba grafiği Kaynak: CoinMarketCap

Bu sene birçok kripto para için yeni beklentiler ve yeni seviyeler var. Shiba için ise süper boğa beklenti bu yıl 1 dolar olması.

Bu arada SHIB yatırımcılardan ilgi görmeye devam ediyor. Bu da coine olan talebi artırıyor. Sonuç olarak birçok kripto para borsası ya da alım satım platformu SHIB’i listelemeye başlayacak. Bu yıl için ilk beklenti SHIB coinin Robinhood platformunda yer alması.

Geliştirme çalışmaları

Diğer yandan Shiba ağı kendisine ait Katman 2 blockchain ile ilgili duyuru yaptı. Bu ağ “Shibarium” ismiyle biliniyor. Bu yeni gelişmenin hem ağı hem de fiyatı önemli ölçüde etkilemesi bekleniyor.

Yeni bir blockchain dışında Shiba Inu bir de kendi yeni stabil coinini de çıkarmayı planlıyor. Sonuç olarak tüm bu gelişmelerin coin fiyatına “moon” yaptırma beklentisi yüksek.

İlgili – Meme coin nedir? Popüler memecoinler (memetoken) hangileridir?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler:

Total
0