Analistten 2022’de patlama yapacak 5 altcoin: Ethereum, Solana…

Ünlü borsada yeni listelenen iki popüler kripto para: EthereumPoW...
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü analist 2022’de boğa koşusu yapacak 5 kripto parayı açıkladı. Analiste göre, değiştirilemeyen tokenlere (NFT’ler) ve merkezsiz finansa (DeFi) yönelik artan ilgi bu 5 altcoini büyük bir yükseliş trendine hazırlayacak.

2022’de yükselecek 5 altcoin

‎Kripto analisti Aaron Arnold, Ethereum (ETH) ile birlikte bu 5 altcoinin bu yıl büyük bir boğa koşusu yapacağını iddia ediyor.

1,2 milyon YouTube abonesi olan Altcoin Daily’nin sunucusu, değiştirilemeyen tokenlere (NFT’ler) ve merkezsiz finansa (DeFi) yönelik artan ilgi ile birlikte, bu 5 altcoinin büyük bir yükseliş trendine hazırlandığını söylüyor.

Analistten 2022'de patlama yapacak 5 altcoin: Ethereum, Solana...

Popüler analiste göre, Ethereum, Solana (SOL), Matic, IMX, METIS yükseliş trendine hazır!

“Nitelikli L1’lerden ve L2’lerden bahsediyorum. Yani protokolde gerçek etkinlik alanına sahip projelerden bahsediyorum.

İşte bu kripto para projeleri bu yıl patlayacak. Bunu neden söylüyorum?

Bunun nedeni, NFT ve DeFi ekosistemlerinde gördüğümüz faaliyetlerin parabolik bir şekilde artmaya devam etmesidir.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, en büyük akıllı sözleşme platformu Ethereum, %0,9 düşüşle 3.129.40 dolardan işlem görürken, Ethereum’un en büyük rakibi olan bir diğer akıllı sözleşme platformu Solana, 136.58 dolardan işlem görüyor.

Bu arada katman-1 akıllı sözleşme platformu Solana (SOL)’nın 2021 boyunca kaydettiği devasa büyümede, Ethereum platformundaki yüksek işlem maliyetlerinin ve ölçeklenebilirlik gibi bazı sorunların payı vardı.

Analistten 2022'de patlama yapacak 5 altcoin: Ethereum, Solana...

Arnold ayrıca, 2.katman ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) konusunda da oldukça iyimser bir tablo çiziyor. Ve Ethereum ağı üzerinde merkezsiz uygulamaların benimsenmesini sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme çözümü olan MATIC tokenin yükseliş trendine hazırlandığını söylüyor.

(Matic token, son 24 saatte %2,57 düşüşle 2,04$’dan işlem görüyor.)

Arnold’un listesindeki son kripto para ise, gas ücreti olmayan ve neredeyse anlık işlemler gerçekleştirmeyi amaçlayan NFT’ler için bir ölçeklendirme çözümü olan Immutable X (IMX).

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada 3.57$’dan işlem gören IMX, son 24 saatte %4,67 düşüş kaydetti.)

Arnold ayrıca bir başka 2. katman ölçeklendirme çözümü olan Metis Token’dan (METIS) bahsediyor. Piyasa değerine göre şu anda 154. sırada yer alan kripto para, yazımızı yayına hazırlarken 282,99 dolardan işlem görüyor.

Analistten 2022'de patlama yapacak 5 altcoin: Ethereum, Solana...

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analistten 2022’de patlama yapacak 5 altcoin: Ethereum, Solana…
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.