Anasayfa Altcoin Ripple haber Ripple fiyatı fırlatma rapmasında – Kalkış ne zaman?

Ripple fiyatı fırlatma rapmasında – Kalkış ne zaman?

Ripple fiyatı fırlatma rapmasında – Kalkış ne zaman?
0
koinmedya_googlenews

Uzun süren düşüşlerden sonra nihayet, Ripple fiyatı fırlatma rapmasında! Analistler, XRP’nin hızlı bir şekilde kilit direnç çizgisine yaklaştığını söylüyor. Peki büyük ralli için kalkış ne zaman?


Düşüş trendinin ardından Ripple fiyatı fırlatma rapmasında!

Ripple (XRP), 2019’u %40’ın üzerinde kayıpla kapattıktan sadece birkaç hafta sonra, sürpriz kazanımlar elde etmeye başladı. Şimdi de yakın vadeli büyük bir ralli yapmaya hazırlanan Ripple fiyatı fırlatma rapmasında!

Analistler, XRP’nin hızlı bir şekilde kilit direnç çizgisine yaklaştığını söylüyor. Ve bu seviyenin üzerinde gerçekleşecek bir kırılmanın, pariteyi 0.30$ civarında daha önceki pozisyonuna geri döndürecek devasa bir ralliye yol açacağını iddia ediyorlar.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada XRP, %1’lik bir artışla 0.235$’ın biraz üzerinde işlem görüyor ve bu da son 24 saat içindeki en düşük seviyesi olan 0.22$’dan kayda değer bir artışa ve 0.21$’ın altındaki haftalık düşük seviyelerinden de önemli bir tırmanışa işaret ediyor.

Yılın başından itibaren XRP de, Bitcoin’in 9000 dolara doğru hareket etmesini sağlayan yukarı yönlü ivmeye ayak uydurdu. Ve analistler artık hem Bitcoin hem de altcoinlerin yaşadığı son düşüşlerin, uzun vadeli bir dip noktası olabileceğine dikkat çekiyorlar.

XRP için, bu dip seviye şu anda 0.18$‘ın hemen altında yer alıyor. Bu, kripto para biriminin piyasa kapitilizasyonundaki artıştan önce, 2019’un sonlarında gördüğü en düşük seviyeydi. 

Boğalar çok yakında 0.30$ bölgesini hedefleyebilir!

Dünkü ralli, kriptonun fiyatını baskı altına alan bir önceki direnç çizgisinin üzerinde önemli bir kırılmaya neden oldu. Daha çok XRP’ye odaklanan popüler bir kripto para birimi analisti olan Harry, birkaç gün önceki bir tweetinde bu çizgiden şöyle bahsetti:

“ 6 aylık RSI teknik seviyesi dün kırıldı ve burada 6 aylık azalan trend çizgisinden geri çevrildi, ancak bugün büyük olasılıkla kıracak.” 

https://twitter.com/HaraldoXRP/status/1217146562645762048

Bu kilit trend çizgisinin üzerindeki son kırılma, kripto para biriminin fiyatını, kısa süreli güçlü bir direnç bulabileceği bir seviye olan 0.25 dolara çıkarabilir. 

ripple-fiyati-firlatma-rapmasinda

Bununla birlikte, bu seviyenin üzerinde meydana gelecek bir kırılma, 0.30$’lık veya daha da yüksek bir ralli katalize etmeye yardımcı olabilir.

Hafta sonu boyunca piyasalarda yaşanacak eğilim, muhtemelen ayın geri kalanındaki performansı üzerinde etkili olacak. Ancak Bitcoin ve XRP gibi büyük altcoinlerin temel direnç seviyelerine karşı koyması, yukarı yönlü ivmenin kaçınılmaz olduğunu gösteriyor.

Kaynak

X