Anasayfa Bitcoin En iyi 5 Bitcoin boğa tahmini – Senin tahminin ne?

En iyi 5 Bitcoin boğa tahmini – Senin tahminin ne?

En iyi 5 Bitcoin boğa tahmini – Senin tahminin ne?
0
koinmedya_googlenews

En iyi 5 Bitcoin boğa tahmini isimli makalemizde, kripto para dünyasında belli bir yer edinmiş 5 ismin Bitcoin öngörülerini sizlerle paylaşacağız.


En iyi 5 Bitcoin boğa tahmini – Senin öngörün hangisi?

 

Kripto para sektörünün önde gelen isimleri, gelecek için fiyat tahminin de bulunmayı çok seviyor. Bazıları Bitcoin’in gelecekteki değeri için oldukça muhafazakar olsa da, bazıları tahminlerini büyük bir boğa koşusunun yaklaştığı yönünde kullanıyor.

koinmedya_brave

İsim ve Görev – Tom Lee (Fundstrat CEO)

Tahmini: Birkaç ay içerisinde 40.000$

Fundstrat Yatırım Danışmanlığı Şirketi Ceo’su Tom Lee, en kötü gününde bile Bitcoin’in arkasında duran nadir isimlerden biri oldu. Özellikle şubat ayında CNBC’ye verdiği röportajlarda, Bitcoin’in 4500 dolarlık eşiği kırdığında fırlayacağı yönündeki tahminleri, popülaritesinin bir hayli artmasına neden oldu.

İsim ve Görev – Mike Novogratz (Galaxy Digital CEO)

Tahmin 2019 bitmeden önce 20.000$

Mike Novogratz’ı, Bitcoin’in Kasım 2018’de yaşadığı ve BTC’nin 6000 dolar seviyelerinden 3000 dolar seviyelerine inmesine neden olan ayı istilasının ardından verdiği röportajlarla hatırlarsınız. Mike o günlerde Bitcoin’in, 2019 yılında dev adımlarda yükseleceğini öngörmüştü.

İsim ve Görev – Anthony Pompliano (Kurucu Morgan Creek Dijital Varlıklar)

Tahmin 2021 sonunda 100.000$

Twitter’de ‘Pomp’ olarak bilinen Anthony Pompliano, “Off The Chain” adlı podcast abonelerine gönderilen haber bültenine verdiği röportajda BTC’nin 2021 sonuna 100.000  dolar seviyelerine kadar yükselebileceğini öngördü. Bakalım namı değer Pomp lakabının hakkını verebilecek mi?

İsim ve Görev — Tim Draper (Venture Capitalist Kurucusu)

Tahmin 2022‘ye kadar 250.000$

Bitcoin’in doların yerini alması gerektiğini söyleyen ilk milyarder kimdir diye Google da aratacak olursanız karşınıza Tim Draper ismi çıkar. Draper her ne kadar servetini fiat para üzerinden kazanmış olsa da, geleceğin kripto paralarda yattığını inananlardan. Tim’e göre önümüzdeki 3 yıl Bitcoin’in 250.000 dolara çıkması için çok uygun bir zaman aralığı.

İsim ve Görev – John McAfee (Siber Güvenlik Uzmanı ve ABD Başkanlık Asistanı 🙂

Tahmin 2020 yılına kadar 1 Milyon Dolar

Bitcoin’in yükselişinden bahsedeceksek, John McAfee’nin 2020 yılına kadar BTC’nin 1 milyon dolar olacağı yönündeki tahmininden bahsetmemek olmaz. Bu rakamlar size imkansız gibi görünse de, tahmininin gerçekleşmemesi halinde özel bölgesini tv ekranlarında yiyeceğini açıklayan John McAfee için değil 😊

 

Etiketler:
X