Anasayfa Bitcoin Circle CEO’su: Trump’ın Bitcoin tweeti en büyük alım sinyali

Circle CEO’su: Trump’ın Bitcoin tweeti en büyük alım sinyali

Circle CEO’su: Trump’ın Bitcoin tweeti en büyük alım sinyali
0
koinmedya_googlenews

Trump’ın Bitcoin tweeti, piyasanın lider kripto parası için en büyük alım sinyali olabilir. Bu görüşü Circle CEO’su Jeremy Allaire dile getirdi.


Trump’ın Bitcoin tweeti tam tersi etki yapabilir

Kripto piyasası bugün ABD Başkanı Donald Trump’ın Bitcoin ile ilgili tweetini konuşuyor. Trump’ın Bitcoin ile ilgili negatif sözlerine birçokları tepki gösterdi. Ancak bazıları bu tweete iyimser bir yorumla yaklaşıyor.

Goldman Sachs destekli ödeme şirketi Circle CEO’su Jeremy Allaire bunlardan biri. Jeremy Allaire, Trump’ın tweetine cevap yazarak, farklı bir duruma dikkat çekti.

Jeremy Allaire şöyle yazdı: “İhtimalle şimdiye kadarki en büyük BTC boğa sinyalidir. Kriptolar şimdi başkanlık / küresel konular arasında yer alıyor. Şimdi insanlar her yerde ulusal ve ulusal olmayan dijital paralara kucak açacaklar.”

İlgili: Trump’ın Bitcoin hakkındaki düşüncelerini Ivanka değiştirebilir

ABD Başkanı ise BTC ve kripto paralar hakkında ilk defa düşüncelerini dile getirdi. Trump BTC ile ilgili attığı tweette şöyle dedi: “Ben Bitcoin ya da diğer kripto paraların hayranı değilim. Bunlar para değil. Değerleri çok volatiliteli ve tamamen mesnetsiz. Düzenlemeye tabi tutulmamış kripto varlıklar, uyuşturucu ticareti ve diğer yasa dışı faaliyetlerde kullanılabilir.”

Jeremy Allaire’e göre, Trump’ın Bitcoin’e dikkat çekmesi, ABD Başkanının yapmak istediğinin tersine bir etki oluşturabilir.

Trump’ın Bitcoin tweetine veriler tepkiler ise şöyle:

İlgili: Donald Trump’a bir tepki de Bitcoin baronu John McAfee’den

İlgili: Justin Sun Trump’ı Bitcoin açıklamalarından sonra Buffett’le yemeğe davet etti. Ama!

Kaynak

Etiketler:
X