Home Altcoin Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını 0.5 dolara taşıyabilir
koinmedya_brave

Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını 0.5 dolara taşıyabilir

Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını 0.5 dolara taşıyabilir

0
“sportsbet”

Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını uçurabilir! Piyasa kapitilizasyonu bakımından 9.sırada yer alan ve bu yıl harika bir performans sergileyen XLM’nin, kritik ortaklıklar sayesinde 0.5 dolara kadar yükselebileceği iddia ediliyor.

Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını nekadar yükseltebilir?

Kripto alanında ilgi odağı olmaya bu yıl da devam eden Stellar (XLM), daha fazla kurumsal yatırımcıyla ortaklık kurmaya hazırlandığını açıkladı. Bu ortaklıklar ile XLM, 2019’un sonunda 0,5 dolara ulaşabilir!

Smartereum’da yer alan bir habere göre, Stellar’ın kritik ortakları XLM fiyatını 0.5 dolara taşıyabilir. Haberde, bu ortaklıkların, XLM fiyatına yansıyacağı ve XLM’nin yeni rekor seviyelere ulaşacağı tahmin ediliyor.

Ayrıca, XLM’deki son fiyat artışının, bu kritik ortaklıklar ve olumlu açıklamalar ile tetiklenmiş olabileceği vurgulanıyor ve XLM’nin 0,5 $ ‘a kadar yükselebileceği iddia ediliyor.

bittrt_koinmedya

Stellar’ın en son kurduğu ortaklıklar

Stellar Vakfının amacı, XLM’yi bankacılık sektörünün ulusal parası yapmak. Kullanıcılar, XLM işlemlerini Stellar’ın güvenli platformu aracalığıyla herhangi bir ek ücret ödemeden gerçekleştirebilir. (bknz: Weiss Ratings: Stellar XLM Ripple XRP’den daha üstün)

Bu amaç doğrultusunda Stellar vakfı, en son IBM ve Deloitte ile işbirliği yaptı. IBM aracılığıyla Stellar ağı üzerinde Merkez bankalarının dijital paralar yaratmaya hazırlandığı iddia ediliyor. Ayrıca popüler bir ödeme hizmeti olan Wirex de, XLM’yi ödeme seçeneği olarak platformuna ekledi.

(bknz: Önümüzdeki aylarda 40-50 bankanın Stellar ile ortaklık açıklaması bekleniyor)

(bknz: Neden IBM Ripple yerine Stellar blockchain ağını tercih etti? İşte sebebi)

Bunların dışındaki bir diğer önemli ortaklık ise Pioneer olarak bilinen İsrail merkezli bir şirket ile gerçekleştirildi. Bu ortaklık ile XLM, şirket tarafından düzenlenen yarışmalara katılan kullanıcılara ödül olarak dağıtılacak.

Mart ayının sonunda, Binance’ın Trust Wallet uygulaması, XLM’in tam olarak entegre edildiğini açıkladı. Bu entegrasyon sayesinde artık kullanıcılar, XLM gönderip alabilecek ve muhafaza edebilecek.

2019 Stellar XLM fiyat tahmini

Smartereum’da yer alan haberde, XLM’nin bu yıl 0,5 $’a ulaşma potansiyeline sahip olduğu iddia ediliyor.

(bknz: Ticari Fırsat: Stellar Dolar paritesi ‘satın al’ sinyali veriyor)

Kısa vadede ise XLM’nin, 200 günlük EMA’nın altında kalması ve bu aralığın 0.12 $ seviyesinin altında kalması durumunda, destek alanlarının 0.1174 ve 0.1146 $ arasında olacağı söyleniyor.

Boğalar, 200 günlük EMA’nın yakınındaki destek seviyelerini korur ve XLM fiyatını 0,145 doların üzerine çıkarmayı başarırsa XLM için bir sonraki direnç seviyesi 0,155 dolar olacak.

(bknz: Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 1: XLM fiyatı yükselecek!)

Stellar (XLM) 2019 fiyat tahminleri 2: Stellar (XLM) neden yükselecek?

Kaynak

Ayrıca bknz:

Bitcoin fiyatındaki artışın devam etmesi bekleniyor

Winklevoss: Bitcoin yatırımı yapmayıp seyredenler aklını kaçırmış olmalı

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

coinajans
cryptopazar_koinmedya
0
0
0