1xbit_headerbanner_koinmedya
Home Altcoin Satoshi Nakamoto’nun Craig Wright olduğu iddiası güç kazanınca Bitcoin SV fiyatları uçtu

Satoshi Nakamoto’nun Craig Wright olduğu iddiası güç kazanınca Bitcoin SV fiyatları uçtu

Satoshi Nakamoto’nun Craig Wright olduğu iddiası güç kazanınca Bitcoin SV fiyatları uçtu
0

Bitcoin SV fiyatları uçtu. Satoshi Nakamoto’nun Craig Wright olduğu iddiası güç kazanınca Bitcoin SV fiyatları %200’ün üzerinde değer kazandı.


Bitcoin SV fiyatları uçtu

Bitcoin’in mucidi Satoshi Nakamoto’nun üzerinde 10 yıldır devam eden gizem kalktı mı? BSV taraftarlarına göre EVET. Ama tüm piyasanın bunu kabul edecek mi, onu zaman gösterecek. Şu aşamada, Bitcoin SV’nin CEO’su Craig Wright’in Satoshi Nakamoto olduğu iddiası daha da güç kazandı diyebiliriz. Konunun ayrıntıları için lütfen Satoshi Nakamoto üzerindeki gizem kalktı mı? Bitcoin’in mucidi Craig Steven Wright mi?başlıklı yazımıza tıklayınız.

Haberin ardında gözler ve dolarlar Bitcoin SV’ye çevrildi ve bu haber piyasada karşılık buldu ve Bitcoin SV anlık %200’ün üzerinde değer kazandı. Aşağıdaki grafikte Bitcoin SV fiyatlarında bir günlük değişimi görüyoruz. Saat 15:30’a kadar 60 dolar civarında seyreden Bitcoin SV’nin fiyatı 16:00’da 140 doları aştı. Bu rakam bazı borsalarda daha yüksek değerlere tırmandı.

Yazının kaleme alındığı saatte Bitcoin SV, 102 dolardan işlem görmektedir. Toplam piyasa değeri ise 1.8 milyar dolar. Bu gelişme Bitcoin SV’nin toplam piyasadaki sırasını 3-4 basamak yukarı taşıdı. Bitcoin SV, sıralamada Tron’un ardından 12’inci sıraya yerleşti.

Haberlerin piyasalar üzerinde ne kadar etkili olduğunu görüyoruz.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Rusya parlamentosunun kıdemli üyesi: Kripto paralar ve Bitcoin hükümetleri yıkabilir

2010’da iki pizzaya 10000 Bitcoin ödeyen adam konuştu

SEC, Bitcoin ETF’leri tekrar erteledi: Yeni değerlendirme ne zaman?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

koinmedya_brave
0
0
0
X