Anasayfa Altcoin Litecoin düşen kamayı kırdı – Yükseliş başlar mı?

Litecoin düşen kamayı kırdı – Yükseliş başlar mı?

Litecoin düşen kamayı kırdı – Yükseliş başlar mı?
0
koinmedya_googlenews

Litecoin düşen kamayı kırdı ve normalde bu bir yükseliş işareti. Fakat bu durumda değil. LTC/BTC 4 saatlik grafiğinde Litecoin’in Bitcoin’e karşı kritik düşen kamayı kırması, yalnızca daha fazla düşüş için desteği test ettiğini gösteriyor.


Ayın başından beri fiyat, düşen kamayla birlikte düşüşünü sürdürüyor. Hatta Bitcoin yavaşça 5,800$’a doğru toparlanırken bile Litecoin gibi kriptolar zemin kaybediyor gibi görünüyor. Geçen bir kaç ayda bu markette pek çok değişiklik gördük. Ve hatta esnek kriptoların çoğunluğunun yerlerini daha iyi kullanıma sahip olan kriptolara kaptırdıklarını görmek yaygın bir durum oldu.

koinmedya_brave

İlk çeyrek raporu: 2019 Ethereum’un yılı olabilir

Lİtecoin nereye gidiyor?

Geçen birkaç ayda LTC en çok yükseliş umudu olan kriptolardan biri oldu. Her ne kadar Ağustos’a henüz zaman olsa da, gerçekleşecek olan halvening etkinliği zaten pek çok kişiyi heyecanlandırmıştı. Ancak söylenen, marketin bunu çok fazla umursamadığı ve tüm zamanlarda alımın devam ettiğiydi. Şimdilik haftalık zaman çerçevesinde açık bir şekilde aşırı alım gösteriyor. Ve yakın gelecekte 50$ altını görebilecek bir dip yapması muhtemel. Bunun için geç bile kaldı. Etrafta uzun vadede daha iyi getiri beklentisi olan kriptolar olmasına rağmen yatırımcıların hala LTC üzerinde büyük bahisler oynaması şaşırtıcı. Eğer Bitcoin Lightning Network gibi güncellemelerle işlem maliyeti ve hız gibi problemlerini çözerse LTC ciddi sorunlarla karşılaşacak.

Bitcoin 5500 dolara tırmandı ancak altlar kan kaybetmeye devam ediyor

Litecoin düşen kamayı kırdı Litecoin düşen kamayı kırdı - Yükseliş başlar mı?

Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) gibi çatallar gerçekte ana bloka pek az değişiklik getirdiler. Bu yan ürünlere yenilikçi blockchain projeleri gözüyle bakılıyordu. Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’i yapma amacı çift harcama problemini çözmekti. Daha hızlı ya da daha ucuz bir kripto yapmak değil. LTC şu an bunu yaptığını iddia ediyor. Fakat Bitcoin Cash ve diğer pek çok çatal da bunu yapıyor. Öyle görünüyor ki LTC yaklaşan halveningin yarattığı heyecandan faydalanmaya devam edecek.

Kanada’nın 5 büyük bankası blockchain teknolojisini kullanmaya başlıyor

Bitcoin, LTC’nin şu an yapabildiği şeyleri yapmaya başladığı zaman durumun ne olacağını bekleyip göreceğiz. LTC/USD günlük grafiği LTC’nin %61.8 Fib’de güçlü bir dirençle karşılaştığını gösteriyor. Ve içinde ticaret yaptığı yükselen kanalın dibine doğru çekilmek zorunda kalacak. LTC golden cross ve halvening heyecanından etkin olarak faydalanan birkaç kriptodan biri. Yükseliş momentumunun Ağustos ayına kadar sürdüğünü görebiliriz. Ancak kripto ile ilgili uzun dönem yatırımcının diğer seçenekleri araştırması ve bu kriptodan biraz uzaklaşması gerektiğini düşünüyoruz.

X