Home Altcoin Boğaların gelişi ile Ripple ve Stellar fiyatları hareketlendi

Boğaların gelişi ile Ripple ve Stellar fiyatları hareketlendi

Boğaların gelişi ile Ripple ve Stellar fiyatları hareketlendi

0

Ripple ve Stellar fiyatları gün içerisinde önemli artışları yaşanmıştır. Ancak bugün yaşanan bahar etkisi tüm kripto para piyasasını sararken fiyatlar henüz konsolide olmuş değil.


Ripple ve Stellar fiyatları

Bugün Bitcoin fiyatlarından yaşanan fiyat artışları kripto para piyasalarının topyekun değerlenmesine yol açtı. Toplam kripto para piyasası 17 milyar dolar değer kazanarak 163 milyar doların üstüne çıktı.

Bugünkü fiyat artışlarından Ripple ve Stellar’da kendi payına düşeni aldı. Ripple, 0,31 dolar seviyelerinden 0,34 doların üstüne çıkmayı başardı. Stellar ise güne başlarken 0,109 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Yazının kaleme alındığı saatlerde ise 0,12 dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışıyor.

koinmedya_brave

Ripple’ın toplam piyasa değeri bir gün içerisinde yaklaşık 1,250 milyar dolar artış gösterirken, Stellar’ın toplam piyasa değerinde 200 milyon dolarlık artış yaşanmıştır.

Aşağıdaki grafikte Ripple’ın günlük ortalama fiyat grafiklerini görmekteyiz. Ripple verilerinde (MACD ve RSI) yükselen trend gözlenmektedir.

Aşağıdaki grafikte ise Stellar günlük ortalama fiyat grafiğini görmekteyiz. Stellar fiyatları Mart ayının ortasından beri görece düzenli bir artış trendi göstermektedir. Teknik göstergelerde bu durumu teyit ediyor.

Fiyatlardaki bugün yaşanan bahar etkisi tüm kripto para piyasasını sararken fiyatlar henüz konsolide olmuş değil. Fiyatlarla kısmi bir düzeltme yaşanabilir. Ancak Bitcoin 4,600 doların üstünde tutundukça piyasaya sıcak para girişi devam edecektir.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Bitcoin’in nereye gittiğini görmek için belki de ayna görüntüsüne bakmak lazım

Ripple Dünya Bankası raporuna girdi

Bitcoin 5000 doları görür mü?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial