Home Kriptopara Haber Western Union Ripple’ın XRP tokenini kullanacak- İşte son açıklamalar

Western Union Ripple’ın XRP tokenini kullanacak- İşte son açıklamalar

Western Union Ripple’ın XRP tokenini kullanacak- İşte son açıklamalar

0
“sportsbet”

Global havale devi kripto piyasasına girmeye hazırlanıyor. Western Union Ripple’ın XRP tokenini kullanımı konusunda iş ciddiye bindi. 


Western Union Ripple’ın XRP tokenini kullanımı gerçekleşmek üzere

Analiz Asya ile yapılan yeni röportajda, Asya Pasifik Genel Müdürü Molly Shea, müşterilerin dijital çağda olağanüstü verimlilik beklediklerini ve ödeme platformlarının oyunda kalabilmek için ellerinden geleni yapmaları gerektiğini söyledi.

“Müşterilerimiz gerçekten kesintisiz, bağlantılı bir hizmet bekliyorlar. Sadece hızlı olması yeterli değil aynı zamanda tüm hizmetlerin, telefonlarındaki dijital uygulamalarda elde ettikleri kadar hızlı olmasını bekliyorlar.

Bu nedenle, blockchain teknolojisinin içinde sadece yer almakla kalmayıp sektöre yön vermemiz gerekiyor. Müşterilerimizin ihtiyaçları çeşitlenirken ve kripto cüzdanları gelişirken, onların beklentilerinin ne olacağını öngörmemiz ve havale piyasasını buna göre düzenlememiz gerekiyor

Kripto para piyasası şu an ayı piyasasında. Bu bizim için aslında bir bakıma hazırlanmamız için fırsat. Çünkü bu piyasa uçuşa geçtiğinde Western Uniomn olarak orada olmamız gerekiyor. Teknolojik olarak hazır olmamız lazım. Yasal düzenlemeler konusunda tüm hazırlıklarımızı o zamana kadar bitirmemiz lazım.

Bakınız: Western Union kripto para transferleri için Ripple ile çalışmayı planlıyor

Western Union olarak, durmaksızın müşterilerimizin aradığı trendleri yakından değerlendirmeli ve onların beklentilerini karşıladığımızdan emin olmalıyız.

Ayrıca Shea, Western Union’ın Ripple çözümünü test etmeye başladığını doğruladı. Şirket, uzun zamandır dijital varlık XRP kullanan xRapid çözümünü test ediyor.

Yeni iş fırsatlarına açığız. Özellikle bize ve müşterilerimize daha fazla seçenek sunan frsatları yakından değerlendiriyoruz. Blockchain ve kripto para ekosistemi hızla geliştiğini görüyoruz. Biz de bu yeni gelişen teknolojiyi işimize nasıl entegre edebileceğimizi test ediyoruz. Bu konuda Ripple’ın çözğmü konusunda baya yol kat etmiş durumdayız. 

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0