Home Bitcoin Kripto para dünyasından ipuçları: Bitcoin- Ethereum- Ripple- Litecoin ve Tron

Kripto para dünyasından ipuçları: Bitcoin- Ethereum- Ripple- Litecoin ve Tron

Kripto para dünyasından ipuçları: Bitcoin- Ethereum- Ripple- Litecoin ve Tron

0
“sportsbet”

Bu makalemizde kripto para dünyasına şöyle bir göz atacağız. Bitcoin- Ethereum- Ripple- Litecoin ve Tron’dan son dakika gelişmeleri sizlere aktaracağız. Hadi başlayalım


Bitcoin- Ethereum- Ripple- Litecoin ve Tron’da ne var ne yok?

 

Bitcoin

Fundstrat kurucu ortağı ve araştırma başkanı Tom Lee, 2019 yılında Fundstrat Şirketi’nin, Bitcoin ve altcoinlere karşı bakış açılarının gayet pozitif olduğunu açıkladı.

Lee, geçen yıl büyük umutlarla beklenen ancak bir türlü gerçekleşmeyen boğa koşusunun, bu yıl gerçekleşebileceğini düşündüğünü belirtti.

Ripple XRP

Visa ve Mastercard, Ripple partner Earthport’u satın almak için kıyasıya bir mücadeleye girdi. Reuters’a göre şimdiye kadar ki en yüksek teklif 319 milyon dolarla Visa’dan geldi.

Earthport, 2014 yılında Ripple ile ortak oldu. Resmi bir açıklama yapılmasa da, Ripple’ın XRP tabanlı xRapid’i, uluslararası ödemeler için test ettiği söyleniyor.

Ethereum

ConsenSys tarafından desteklenen Ethereum Blog Sayfası yayımlandı. Blog, Ethereum tabanlı platformlardan Kyber ve Basic Attention Token’in geliştirilme süreci ve güncellemelerine dair çarpıcı bilgiler sunuyor.

Litecoin

Litecoin kurucusu Charlie Lee, LTC geliştiricilerinin, kripto pazarının genel kabul gören bir yatırım aracı olarak görülmesi için var güçleriyle uğraştıklarını belirti.

LTC ekibinin bu gayreti, şimdilik kripto paraların genel kabulünü sağlamasa da, Litecoin’e değer kattığı kesin. Çünkü LTC son 2 günde %30 değer kazandı.

Tron

Tron- BitTorrent ortaklığıyla kurulan BTT koin’e ilgi giderek artıyor. Uluslararası kripto para borsası olan Bittrex, 11 Şubat’ta BTT’yi listeleyeceklerini duyurdular. Çıktığı günden beri zaten 10x yapmayı başaran BTT’nin bu haber sonrası daha da artması, bunun da dolaylı yoldan Tron fiyatlarını harekete geçirmesi bekleniyor. Bknz

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

0
0
0