Home Bitcoin Lider Bitcoin borsası Binance, müşterileri için yeni alternatifler sunuyor

Lider Bitcoin borsası Binance, müşterileri için yeni alternatifler sunuyor

Lider Bitcoin borsası Binance, müşterileri için yeni alternatifler sunuyor

brave
0

Lider Bitcoin borsası Binance, müşterileri için yeni alternatifler sunuyor. Hafta boyunca kripto para piyasasında neler yaşandı? Şimdiye kadar kripto piyasasında hiç yapılmayan bir şey oldu. Ne mi oldu?


Bu hafta boyunca kripto para piyasalarında gerçekleşen birkaç yeni olaya şahit olduk. Bu olaylardan biri de dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance ile ilgiliydi. Binance müşterileri için üç stabil koin çiftini açık işleme soktuğunu duyurdu. Bundan daha ilginci Morgan Creek’in kurucusu olan Jason Williams bir miktar Bitcoin için Lamborghini’ini satışa sunduğunu ifade etti.

Binance’nin stabil koinleri

Günlük işlem hacmi açısından, Binance en büyük kripto para borsasıdır. Binance müşterileri için, stabil koinleri yeni işlem çiftlerine ekleyeceklerini açıkladı. İşlemciler için artık açık olan çiftler ise şunlar: USDC/TUSD, PAX/TUSD and USDC/PAX

Geçen yılın Kasım ayında, Ghangpeng Zhao platformu, USDT’yi kombine stabil koin piyasasına uygun hale getirerek USD sembolü ile yeniden piyasaya sürdü. Daha sonra bu işlemi, farklı stabil koinlerle işlem yapılmasını desteklemek için yaptıklarını açıkladı. Binance ise yeni piyasa çiftlerine Paxos Standart ve USD koinlerini eklediğini duyurdu.

2018 yılı içerisinde Tether ile doğrudan rekabet halinde olan bir koç çoklu stabil koinin ortaya çıktığını gördük. New York eyaleti Finansal Servis Departmanı, Amerikan doları ile birebir desteklenen Paxos ve Gemini’yi de içeren iki yeni tokeni onaylandı.

Haftanın diğer haberleri

Lombos için Bitcoin

Morgan Creek Digital Assets’in kurucu ortağı Jason Williams, kısa bir süre önce atmış olduğu bir twittle, “kripto piyasasında daha önce hiç yapılmamış şeyleri yapmaya” hazırlandığını ifade etti. Daha sonra bu açıklamasına uygun olarak Lomborghini’nini kripto para almak için satışa sundu. Kurucu ortak BTC’de teklifleri kabul etti.

Williams, milyonlarca dolar değerindeki arabası ile ilgili birçok yorum ve hatta birkaç da teklif aldı. Monero’dan Riccardo Spagni, bununla ilgili yorum yaparak satışın iyi bir hamle olduğunu ifade etti. Spangni, “Korkunç bir yatırım. Eğer bu bir gösteri değilse, o zaman gelecekte sınırlı izleyicisi olacak. Ama ciddiyse, ondan kurtulmak daha iyi” dedi. Buna cevap olarak Willams, “Çok fazla araba. Dürüstçe, yeterince BTC yok” yorumunu yaptı.

Kaynak

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave