Home Altcoin Tron değerindeki yükselişin sebebi belli oldu: EtherGoo

Tron değerindeki yükselişin sebebi belli oldu: EtherGoo

Tron değerindeki yükselişin sebebi belli oldu: EtherGoo

brave
0

Ayı piyasası Tron değerindeki yükselişe pek sekte vurmadı. Özellikle Blockchain oyunlarına olan iştah gün geçtikçe artıyor. Ethereum bir zamanlar oyun dApp’leri için tek platformdu ancak Tron artık bu alanda ve sektörde kendini ispatlamayı başardı.


Tron değerindeki yükseliş sebebi EtherGoo

CryptoKitties Ethereum Blockchain’i üzerinde oynanan dijital kedileri almanızı, beslemenizi, çiftleştirmenizi ve alıp satmanızı sağlanan bir oyun. CryptoKitties çılgınlığı, 2017 Aralık ayının başında Ethereum Blockchain’i devraldığından beri, sürekli genişleyen ağda bir dizi yeni kripto tabanlı oyun haline geldi. Fakat Ethereum’un ölçeklenebilirliğindeki problemler, yeni platformların Tron gibi yeni alternatifler bulmasına sebep oluyor.

EtherGoo akıllı sözleşmelerle güvence altına alınmış bir Blockchain oyunu. Yeni yayınlanan bir makaleye göre, Ethereum’daki en iyi oyun dApp’lerinden biri şimdi Tron’a geçti. EtherGoo, Blockchain’i kullanan ilk rekabetçi oyun ve piyasaya çıktıktan kısa süre sonra günlük aktif kullanıcı ve işlem hacmi bakımından ön plana çıkan oyunların arasında yer alıyor. Tron değerindeki artışın sebeblerinden birisi de bu Blockchain oyunu.

Makalede ayrıca daha önce ETH geliştirme ekibinde olan Tron Shrimp ekibinin, Tron ağında şu anda TronGoo adlı dApp’ı yayınladığı belirtiliyor ve şu ifadeler kullanılıyor.

TRON ağı ve TRON Arcade fonu, diğer geliştiricileri her zaman büyük memnuniyetle karşılayacak. Birlikte çalışmanın vereceği sinerji, teknolojimizin ve topluluklarımızın inovasyon ve adaptasyon dalgasının büyümesine ve gelişmesine katkı sunacaktır. EtherGoo ve TRON Shrims devleri birçok blokta DApps üretti ve ürettiklerinin TRON topluluğuna çok olumlu hava getireceğinden şüphemiz yok.

Çoğu Blockchain oyununda olduğu gibi oyun oldukça basit. Oyuncular TRX kazanmak için Goo topluyorlar (daha önce ETH idi). Dappradar’a göre şu an en iyi ETH oyunu 2.400 günlük kullanıcı sayısına sahip My Crypto Heroes. Tron ağındaki Fishing Master oyununda ise 3.300 günlük kullanıcı sayısı mevcut. Kumar oyunları platformlarda bugüne kadarki en popüler oyunlardan ve Tron zaten dApp işlem hacimlerinde, bu alanda Ethereum’u geçmiş durumda.(Bknz:Tron neden yükseliyor? Yükselişinin ardındaki sır perdesi aralandı)

Yazımızı yayına hazırladığımız şu zamanlarda Coinmarketap verilerine göre Tron değerindeki yükseliş sürüyor. Tron şuan %10.4 artış yaşıyor. 0.022 dolar değerinde işlem görüyor ve 10. sıradaki yerini muhafaza ediyor.(Bknz:2019 yılında Tron almalı mıyım? TRX tahminleri)

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave