Home İnceleme Coin Günde %7.000 kazandıran Paragon (PRG) nedir?

Günde %7.000 kazandıran Paragon (PRG) nedir?

Günde %7.000 kazandıran Paragon (PRG) nedir?

brave
0

CoinMarketCap verilerine göre 24 saat içerisinde yüzde 7000′ e yakın değer kazanan Paragon (PRG) nedir?  Yakın zamanda SEC tarafından kayıt dışı ICO düzenleyip sermaye topladığı için 250 bin dolar para cezası ile karşılaştı. Ve son 24 saatte yakaladığı çıkış ile ilk 20 kripto para listesine girdii

Peki, Paragon (PRG) nedir?

Hbaerin hazırlandığı an itibariyle Paragon’un olağanüstü yükselişi, sadece 28.127 dolarlık bir hacim, % 6.983 günlük artış ve 8.10 dolarlık değerle, listede 18. sırada. Peki bu ne kadar gerçekçi?

Yaklaşık 8000 takipçili @sunnydecree hesabından yayınlanan video da Paragon’un büyük bir sıçrayışta olduğunu, ancak insanları bu trene binmemeleri konusunda uyarıyor. Sunnydecree

“Açıkçası bu grafikte birşeyler yanlış olmak zorunda. Ve öyle de. Burda tokenin market büyüklüğüne bakalım. Ayrıca piyasa büyüklüğü ölçümlerinin ne kadar yanlış yapıldığına da değinmek istiyorum.Tamamen borsalardaki likiditeye bağlı. Burada yaklaşık yarım milyar değerinde bir token var, öyle ki alım satımı bile yapılmıyor. Coinmarketcap’te paragon piyasalarına baktığımızda neredeyse hiç hacmi yok. Yarım milyarlık bir piyasa değeri olan bir token için bu neredeyse mümkün değil. Değil mi?..”

Paragon, logosundan da anlaşılacağı üzere kenevir endüstrisinin gelişimi için ortaya çıkmış bir proje.

Yazı hazırlandığı sırada CoinMarketCap’te 18. sırada olan Paragoin, yayından hemen önce artışı gerileyerek % 565 artışla 73. sıralara geriledi. Siz bu yazıyı okuyasıya kadar belki geldiği yere geri döner..

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave