Home Bitcoin Ayı piyasasında 3 kötümser Bitcoin tahmini

Ayı piyasasında 3 kötümser Bitcoin tahmini

Ayı piyasasında 3 kötümser Bitcoin tahmini

brave
0

Her şeyin çok hızlı ve tahmin edilemez olduğu bugünlerde, 3 kötümser Bitcoin tahmini farklı analizciler tarafından yapıldı.


3 ayrı analistten 3 kötümser Bitcoin tahmini

Kripto para piyasasında  artık pozitif momentum beklemek neredeyse imkansız oldu. Her ne kadar kimse gerçek sebebi bilmiyor olsa da özelikle  Bitcoin cephesinde düşüş sıradanlaştı.  Aşağıdan kısa vadeli 3  fiyat  tahmin bulacaksınız. Maalesef bu  tahminler  tek  iyimser değil.

1175 dolar dip seviyesi mümkün

Hiç kimse bunun olmasını tercih istemese de Bitcoin için  dip seviyenin 3.000 dolar seviyesinde olmayacağı gözüküyor. Son birkaç günde fiyatlar bu seviyeye çok yaklaştı ve kırılması için hiçbir engel gözükmüyor.  MagicPoopCannon tarafından yapılan grafik analizinde,  Bitcoin fiyatlarının 2019 yılı ilk ayı sonuna kadar bu seviyeye  1175 dolar seviyesine düşeceği iddia ediliyor.  Bir hayli  kötümser  olan bu tahmine göre Bitcoin şu anki fiyatına  göre % 60  değer kaybedecek.  Böyle bir şeyin yaşanması imkansız değilse bile,  eğer bu durum yaşanırsa insanların kripto paralara artık inancının kalıp kalmayacağı şüpheli. Pek muhtemel olmasa da bu tahmini aklımızın bir köşesine yazmakta fayda var.

Botje11  Isimli analist ise daha nötr fakat ilginç bir yorum yapıyor. Bu yorumcuya göre  bu  düşüş  ergeç sona erecek. Bugünkü piyasa şartları içerisinde Bitcoin’in bir destek noktası bulmasının çok önemli olduğunu vurgulayan bu yorumcuya göre bu destek noktası 2958 dolar seviyesinde. Bu seviyenin de çok kısa zamanda tespit edileceğini düşünüyor.

Xuanhaimoer İsimli yorumcuya göre ise şu anki fiyat hareketleri çok umut verici gözükmüyor. Şu an etkili olan herhangi bir destek noktasının olmadığını belirten yorumcu da benzer bir şekilde 3000 dolar seviyesinin şu an için korunacağını fakat önümüzdeki gün ve haftalarda aşağı yönlü bir hareketin tekrar  başlayacağını iddia ediyor.

Bütün bunlar insanların çok da istediği ve duymaktan hoşlandığı şeyler değil ama içinde bulunduğumuz günlerde pozitif yorumları besleyecek herhangi bir gelişme olmuyor. Umarız bu senaryolardan hiçbirisi gerçekleşmez.

Kaynak için tıklayınız

Ayrıca bakınız

Bitcoin son düşüş dalgasının sebebi Çinli madenciler olabilir

Bitcoin ne kendini sıfırlayacak ne de ölüm sarmalına girecek

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave