Home Kriptopara Haber Borsa Haber Binance merkezsiz borsasının lansman tarihi belli oldu!

Binance merkezsiz borsasının lansman tarihi belli oldu!

Binance merkezsiz borsasının lansman tarihi belli oldu!

brave
0

Dünyanın bir numaralı kripto borsası, Binance merkezsiz borsasının lansmanını açıkladı. Binance, merkezsiz borsa kurmak için uzun süredir çalışıyor. Binance Coin bu platformda merkezi bir rol oynayacaktır.

Binance merkezsiz borsası açılıyor!

Merkezsiz borsa lansmanı için ikinci demo serisi, kripto işlem platformunun, 2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Yeni video, tamamen işlevsel işlem ara yüzünü, hesap açma işlemini ve Binance Zinciri’ni, şirketin blockchain’ini gösteriyor.

Videonun gösterdiği gibi, DEX ara yüzü mevcut ara yüze çok benziyor. Bununla birlikte, bazı yeni özellikler içeriyor. Bunlar,  harici adresleri panoya bağlamak; özel anahtarlar ve elbette bilinen hesap bakiyesi için gizli soru oluşturmak şeklindedir.

Blockchain görüntüleyicisinde, uzak borsa kullanıcıları, blok arayabilir ve belirli bir bloktaki işlemleri ayırabilir. Değişimin CEO’su ve Kurucusu Changpeng Zhao, bir blok oluşturmak için gereken sürenin bir saniyeden uzun sürmeyeceğini söylüyor. İşlemler hemen onaylanır, çünkü sadece tek bir onay gereklidir.

Ayrıca, kullanıcıların bakiyeleri, sunucudan bağımsız bir altyapı ile dağıtılmış uygulamalar tarafından korunmaktadır. Basit anlamda, bu, kullanıcıların kendi kripto paralarının kontrolünü kendi elinde tutmaları anlamına gelir, çünkü özel anahtarlar kendi cihazlarında saklanır. Bu çözüm, borsayı hacker saldırılarından koruyacaktır. Sıklıkla, geçmişte, borsaların milyonlarca dolar kaybettiği görülmüştür. Zhao:

“Binance DEX, BNB’nin doğal dijital para birimi olacağı, yeni bir blockchain olan Binance chain’ de organize edilen, merkezsiz bir borsadır. Bir topluluk inisiyatifi olarak oluşturulan DEX’in,  Binance geliştiricilerinin ve teknolojisinin desteğiyle 2019′ un başında piyasaya sürülecek” dedi.

Şu anda Binance Coin, ERC-20 token standardına dayanmaktadır. Mainnet’in başarılı bir şekilde başlatılmasından sonra, Mainnet’e taşınacaktır.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave