Home Altcoin Fidelity, Bitcoin, IOTA, Stellar, EOS ve Ripple Son Dakika Haberleri

Fidelity, Bitcoin, IOTA, Stellar, EOS ve Ripple Son Dakika Haberleri

Fidelity, Bitcoin, IOTA, Stellar, EOS ve Ripple Son Dakika Haberleri

brave
0

Fidelity, Bitcoin, IOTA, Stellar, EOS ve Ripple son dakika haberleri ne diyor? Fidelity’nin kripto para tutkusundan Bitcoin’in şaşırtıcı küçük volatilitesine kadar, blokzincir dünyasındaki son dakika haberlerine bakalım.


İşte Fidelity, Bitcoin, IOTA, Stellar, EOS ve Ripple Son Dakika Haberleri

Fidelity

Fidelity dijital varlık hizmetlerinin başkanı, finans devinin, perakende müşterileri için çok yakın bir zamanda kripto para borsası açmayacağını söylüyor.

Doğrulanmamış bir habere göre, Tom Jessop, Coinbase ve Binance gibi önde gelen kripto borsalarının iyi iş çıkardığına inandığını söylüyor. Ayrıca, şu anda Fidelity‘nin kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını güvenli bir şekilde muhafaza etmeye odaklandığını söyledi.

Bitcoin

Bloomberg’e göre, Bitcoin‘in son durgunluğu, önde gelen kripto para biriminin dip bulmasının bir işareti olabilir.

Bloomberg istihbarat analisti Mike McGlone:

“Düşük volatilite, spekülasyonların piyasayı terk etmesine ve sonunda tabana inme sürecine bir işaret. Yüksek volatilite, spekülasyon dışında çoğu kripto paranın kullanım durumunu azaltan önemli bir faktördür.”

Londra’daki Atlantic House Fund Management Başkanı Charlie Morris, bu görüşleri tekrarladı:

“Bu basitçe marketin sakin ve dengede olduğu anlamına geliyor. Bu, spekülatif ilginin düşük olduğunu gösteriyor. Ayı piyasasının 10 aydır sürdüğü ve gittikçe yorulduğu göz önüne alındığında, bir sonraki büyük hamlede boğa olmak için istekli olacağım.”

EOS ve Ethereum

shEOS platformu, şirketlerin EOS tokenlerini oluşturmalarına yardımcı oluyor. shEOS, geliştiricilerin, Ethereum tabanlı tokenlerinin EOS ağına pürüzsüz bir şekilde geçiş yapabilmelerini sağlayan yeni bir protokol oluşturdu.

Ripple ve XRP

Kripto borsası eToro ekibi, XRP’nin İsviçre, Hollanda ve Avusturya’da yeni piyasaya sürülen kripto para cüzdanlarına geleceğini söylüyor. Şu anda, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash desteklenmektedir.

Bu arada, Ripple, düzinelerce yeni çalışanı şirkete katarak büyütmeye devam ediyor. En son açılış, veri altyapısı yöneticisi içindir. Ripple’in en son ki iş ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Monero, Cardano, Yıldız, XRP, Tezos, Decred, Groestlcoin, Zencash

Donanım cüzdan üreticisi Trezor, destekleyecekleri kripto para birimlerinin uzun bir listesini açıkladı.

Trezor’un yol haritasına göre, şirketin Model T cüzdanı, Monero, Cardano, Stellar, XRP, Tezos, Decred, Groestlcoin ve Zencash‘ı destekliyor.

IOTA

Atık yönetim kuruluşu olan TWO IoT, IOTA’nın Tangle teknolojisini başarıyla entegre ettiklerini söylüyor.

Şirket, IOTA‘nın dağıtık defterini, maliyeti düşürerek atık toplama verimliliğini artırmak için kullanmayı hedefliyor.

Diğer haberler için tıklayınız.

 

 

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
brave