Home Altcoin Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı

Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı

Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı

0

Tron topluluğu şu sıralar yeni gelişmelerden dolayı çok heyecanlı. Pazar düşüş eğiliminde iken, Tron [TRX], yeni güncellemeleri ve gelişmeleri duyurmaya devam ediyor. Justin Sun liderliğindeki şirket, kripto para alanındaki önemli kişiler tarafından ön plana çıkarılıyor. Bu da TRX topluluğunda heyecan yaratıyor.


Tron Topluluğu Heyecanlı

Kısa bir süre önce, Tron projesinin Teknik Müdürü Marcus Zhao’nun röportajını gösteren bir videoda, Tron‘un, Ethereum [ETH], Bitcoin [BTC] ve EOS‘dan üstünlüğünü içeren çeşitli iddialar ortaya konuluyor.

Zhao şunları söyledi:

“Bildiğim kadarıyla, Tron, lansman sonrası sorunları olmayan tek zincir. Neden Tron’da birçok zayıflık olduğunun söylendiğini bilmiyorum. Karşılaştırıldığında, Ethererum [ETH], Bitcoin [BTC] ve EOS, ilk kez piyasaya sürüldüklerinde blok oluşturma sorunları yaşadılar.”

Daha önce bahsi geçen dedikodular, Ethereum’a karşı Tron hakkında dApps, zayıflıklar ve diğer konuların konuşulduğu bir röportaj sırasında 11. en büyük kripto para birimine atfedilmiştir. Burada, Tron Teknik Müdürü Marcus Zhao, gelişmeleri Ethereum ile karşılaştırarak Tron hakkında konuştu.

Dijital Varlık Araştırması [DAR] adlı bir grubun araştırmasıyla, Tron Vakfı, daha önce Ethereum gibi projelerin kodlarını kopyalamakla suçlanmıştı:

“31 Aralık 2017’de, proje başlangıçta GNU Lesser General Public v3.0 (LGPL)’yi ihlal etmekle suçlandı. Çünkü proje, Java-Tron’un ilk Ethereum kütüphanelerinden biri olan EthereumJ’den türetildiğinden bahsetmiyor.”

Güncel Tron Fiyatı

Yazım sırasındaki kripto para birimi, 1.453 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0.022 dolardan işlem görüyordu. Geçtiğimiz hafta oldukça yükseliş eğilimine giren TRX, son yedi gün içinde %3.41 oranında düşüş yaşayarak hala düşüş eğiliminde seyrediyor. Bugün ise %7.64’lük bir artışla 0.0237 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Geçtiğimiz günlerde Tron’a başka bir destek te Bitfinex’ten geldi. Bitfinex, TRX/EUR, TRX/JPY ve TRX/GBP paritelerinin önümüzdeki günlerde işlem göreceğini duyurdu. TRX/fiat paritelerinin eklenmesi, Tron topluluğu içinde fiat genişleme planı olarak görülüyor.

Diğer Tron (TRX) haberleri için tıklayınız.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial