Home Altcoin BlockEstate Gayrimenkul Şirketi, Polymath Tahvil Tokenı Kullanacak!

BlockEstate Gayrimenkul Şirketi, Polymath Tahvil Tokenı Kullanacak!

BlockEstate Gayrimenkul Şirketi, Polymath Tahvil Tokenı Kullanacak!

0

Polymath Tahvil Tokenı, kriptonun gayrimenkul dünyasına girişi için milat olacak. Yeni çıkacak tahvil tokenı KYC / AML yönetmeliklerine uygun olacak.


Polymath Tahvil Tokenı Ne Gibi Değişiklikler Sunuyor

Bu haftanın başlarında yapılan basın açıklamasında Polymath, yatırım stratejilerini hesaplamak için tahmine dayalı analitiği kullanan bir gayrimenkul fonu olan BlockEstate ile ortaklıklarını kamuoyuna duyurdu.

Ortaklık, menkul varlıklar için yeni bir güvenlik tokeni ortaya çıkaracak. BlockEstate Alpha Tokeninin (BEAT) Ethereum blockchain teknolojisi ile düzenlenmesi planlanıyor.

Tamamıyla yasal özellik ve gereksinimlere sahip olan ST-20 tahvil tokeni, bir gayrimenkul malının ilk örneklerinden birini temsil etmiş olacaktır. Normal Ethereum tokenlerinin aksine, yeni piyasaya sürülecek güvenlik tokenleri sadece Polymath tarafından güvenirliği teyit edilmiş ve tanımlanmış yatırımcıların KYC ve AML gereksinimleriyle ilişkili adreslere gönderilecek.

Bunun yanında bu tokenler, hisse senedi veya tahvil borsalarında farklı olarak normal mesai saatleri ile sınırlı olmayacak. Ayrıca her bir blockchain şirketinin kendi KYC’lerini yönetme ihtiyacını da azaltacak. Basına yansıyan bilgilere göre de BEAT,  OpenFinance Network’te listelenen ABD’de düzenlenmiş ilk tahvil tokeni olacak.

Biltmore Çiftlikleri Başkan Yardımcısı ve BlockEstate Baş Danışmanı Brad Galbraith’e göre BlockEstate şirketi Blockchain teknolojisini kullanarak çok daha fazla insanın gayrimenkul dünyasına yatırım yapmasına yardım etmektedir. Şirket, uzun zamandır kafa yorduğu bu yeni girişiminde yatırımcıları ile yaptığı girdi-çıktılarda herhangi bir plana bağlı kalmayacak. Bu da ortaya çıkacak riski en aza indirecektir.

Emlak Sektörü, Kripto’nun Sonraki Adımı mı Olacak?

Gayrimenkul sektörü, kripto borsası ve blockchain dünyasını uzun zamandır yakın markaja almış önde gelen sektörlerden birisini temsil ediyor. Bu açıdan bakıldığında Polymath bu işte kesinlikle yalnız değil. Brickblock, Treehouse ve BlockSquare dahil olmak üzere birçok şirket mülk portföylerini blokchain tokenlerine eklemek için kendi planlarını çoktan geliştirdiler. Ancak bu şirketler özel tahvil özellikleri olmayan ERC-20 tokenlerini kullanacaklar.

Tahvil blockchain tokenı kullanarak dünyanın herhangi bir yerindeki bir gayrimenkule yatırım yapabilir veya herhangi lüks bir otele ortak olabilirsiniz. Örneğin St. Regis Aspen tatil tesisi, kısa bir süre önce IndieGogo tarafından verilen tokenlerle bir blokta satışa çıkarılmıştır.

Bunun gibi örnekler elbette ki zamanla çoğalacak veya kabuk değiştirecektir. Ancak, eğer kripto borsası bu sektörde yeterli güveni elde ederse büyük savaşta en kritik cepheyi ele geçirmiş olacak.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial