Home Altcoin Altcoin Haber Kripto Para Yatırım Fonu: Bitcoin Fiyatı Yükselecek!

Kripto Para Yatırım Fonu: Bitcoin Fiyatı Yükselecek!

Kripto Para Yatırım Fonu: Bitcoin Fiyatı Yükselecek!


0
Kirpto para piyasalarının biraz toparlanması ile gündemede bir tek soru var, Bitcoin fiyatı yükselecek mi? Şurası bir gerçek ki; para, sadece hukukun ve düzenin olduğu bir ortamda yaşayabiliyor ve böyle ortamlarda barınıyor. Yeterli yasal düzenlemelerden mahrum kalan Bitcoin 2018 yılının bu vaktine kadar bunun acısını çok çekti. Ama artık işler tersine dönmeye başlıyor.

Kripto Para Yatırım Fonu: Bitcoin Fiyatı Yükselecek!

Bitcoin fiyatı yükselecek, Asya’nın en büyük dijital varlık aracı kuruluşlarından biri olan Octagon Strateji de, geçtiğimiz Cuma günü fiyatın 6.000$ sınırının altına düşmesine rağmen, Bitcoin’deki yukarı yönlü öngörülerini devam ettiğini açıkladı. Şirketin Baş Trader’ı, dün CNBC’ye, giderek ortamı düzelmesi, durumun netleşmesi ve resmiyet kazanmasının fiyatları daha da hızlı yukarıya çekeceğini söyledi.

Octagon Strateji;

Yasal düzenlemelerle netleşen bir finansal ortamda Bitcoin fiyatı daha da yükseltecektir.

2015’ten bu yana Octagon Strateji’nin Başkanı olan Ryan Rabaglia, kendisinin ve şirketinin Bitcoin‘deki uzun pozisyonlar hakkında açıklamalar yaptı. Özel mülkiyet ve dijital varlıkların ticaretini yapan firma, 20Bin$’lık rekor seviyelerden sonra aşağı yönlü baskılarla bu seviyelere çekilmesi konusunda endişelenmiyor.

Fiyat analizinin zaman birimleri, tartışmaların ortak noktası olmuştur. Bitcoin’ni eleştirenler ve satıcılar, genellikle Bitcoin’in iyi performans gösteremediği belirli dönemlere işaret eder. Şimdiye kadar 2018 yılı, bu kripto para birimi için iyi geçmemiş olabilir. Bununla birlikte, fiyat dalgalanmasının daha geniş bir açıdan görünümü, yatırımcıya her zaman daha fazla ipucu verir. Yıllık fiyat analizi yapan yatırımcılar, genel bir yükseliş eğilimi olduğu sonucuna varıyor.

Bitcoin’in, 2018 yıl içinde üçüncü kez 6.000$’ın altına düşmesine rağmen, Rabaglia, daha resmiyet kazandırlmış bir finansal zemine kaymasıyla, kurumsal yatırımcıları ve işletmeleri ekosistemine çekebilir. Bu takdirde, Bitcoin fiyatının dünya genelinde yapılacak hükümetler seviyesindeki düzenlemelerle daha da destekleneceğinden emin.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya