Home Altcoin Altcoin Haber Finder Ağustos Ayı Kripto Para Tahminleri (13 Kripto Para)

Finder Ağustos Ayı Kripto Para Tahminleri (13 Kripto Para)

Finder Ağustos Ayı Kripto Para Tahminleri (13 Kripto Para)

0
Finder Ağustos ayı kripto para tahminleri yılın ikinci yarısı olması nedeniyle hepimizin merak konusu. Aslında Bitcoin 2009 yılında yelken açtığından beri kripto para birimleri dünya çapında dalgalanıyor. Herkesin dudağındaki en büyük soru hep şu oldu: Bu coinlerin değeri gelecekte ne olacak?


Finder Ağustos Ayı Kripto Para Tahminleri

Finder.com fintech liderlerinin 2018 yıl sonu ve Finder Ağustos ayı kripto para tahminleri konusunda bilgi almak için bir panel oluşturdu ve biz de bu panele dayanarak her ay yeni bir analiz dizisi yayınlayacağız.

Temmuz raporunda 14 panelist 13 coinin hareketleri hakkında tahminde bulundu. Bunlar piyasa değerlerine göre ilk 10 da yer alan kripto paraları içeriyor;

  • Bitcoin (BTC),
  • Bitcoin Cash
  • (BCH),Cardano (ADA),
  • Ethereum (ETH),
  • EOS (EOS),
  • IOTA (MIOTA),
  • Litecoin (LTC),
  • NEO (NEO),
  • Ripple (XRP)
  • ve Stellar Lumens (XLM).

En trend 3 coin olan Monero (XMR), TRON (TRX) ve Dogecoin (DOGE) de bu listenin içinde. Görüşler sadece Finder panelistlerine ait.

2018 ve Finder Ağustos ayı kripto para tahminleri: Hangi coinlerin en yüksek artışı yakalayacağı bekleniyor?

13 coin arasından bu ay %207 ve yıl sonu %342 ile en büyük artışı TRON’un göstereceği tahmin ediliyor. Yıl sonu itibariyle Cardano’un %299, EOS’un %246 ile TRON’u takip edeceği bekleniyor.

1 Ağustos ve yıl sonu itibariyle 13 coinin de pozitif yönde artış göstereceği bekleniyor. 31 Aralık itibariyle en düşük artışın ise %66 ile Monero’nun gerçekleştireceği tahmin ediliyor.

finder ağustos ayı kripto para tahminleri

Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum un piyasa kapitalizasyonu tahminlerine gelince – 13 coin içinde sadece 31 Aralık 2018’e kadar var olacak coin sayısını rapor eden 3 coin – panel tahminleri yıl sonu itibariyle %155 ile en büyük büyümenin Bitcoin’e ait olacağını söylüyor. Ethereum %112’lik yükselişle ikinci sıradayken, Bitcoin Cash’in %97 ile onları takip edeceği bekleniyor.

Piyasa değeri tahminleri coinlerin yıl sonu itibariyle dolaşımda olması beklenen sayıları baz alınarak yapılmış ve her coinin piyasa değeri tahmini yıl sonunu hedef almış.

Finder Ağustos ayı kripto para tahminleri ve sonraki aylar ile ilgili analizlerini sizlere ulaştıracağız. Bizi okumaya devam edin. Yatırımlarınızdan önce kendi kişisel piyasa araştırmalarınızı muhakkak yapın.

Kaynak:

Paylaşarak destek ol !!!
error
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial