Home Altcoin Altcoin Haber İşte, 34 Yaşında En Genç Bitcoin Milyarderi !

İşte, 34 Yaşında En Genç Bitcoin Milyarderi !

İşte, 34 Yaşında En Genç Bitcoin Milyarderi !


0
Eski bir Oxford Üniversitesi öğrencisi ve kripto para birimi ticaret platformu Bitmex’in kurucusu olan Ben Delo, İngiltere’nin en genç bitcoin milyarderi olduğu söyleniyor. Ben Delo, kripto para sektöründe ciddi servet sahibi olan birkaç yatırımcıdan biri oldu. Genç adam, JP Morgan için çalışmak üzere Hong Kong’a taşınmadan önce IBM için bir yazılım mühendisi olarak çalışıyordu.

34 Yaşında En Genç Bitcoin Milyarderi

 

Bir rapora göre, Bitcoin milyarderi Ben Delo’nun 3,6 milyar dolar değerinde serveti var. Delo ve karısının sadece üç çift ayakkabısı olduğu ve servetlerinin çoğunu muhtaçlara vermeyi planladıkları iddia ediliyor.

Bitcoin milyarderi, 2005 yılında Matematik ve bilgisayar alanlarında Oxford’dan A derecesi ile mezun oldu. Kurucu ortak Samuel Reed ile birlikte, işletmesini bu seviyeye ve değere yükseltmeden önce günde 18 saat çalıştığını söyledi.

Bir röportajında bitcoin miyarderi Ben Delo, şunları söyledi:

Son dört yıldır başımı kaşıyacak vaktim yoktu. Çocuklarıma ve eşime hiç vakit ayıramadım. Bazı günler 18 saat çalışıyordum. Göz altlarımda yoğun çalışmaktan torbalar oluştu. Eğer beni başarılı buluyorsanız, bunun bedeli oldu.

Şirketin ilk günlerde, sermaye kısıtlı çalışma saatleri çok ve gelişim oldukça belirsizdi. Yani cesareti kırmak adına tüm olumsuzlar vardı. Başarısı, sektörde faliyet gösteren tüm yatırımcılar için örnek teşkil ediyor. Aynı zamanda kripto para birimlerinin insanlara nasıl servet kazandırdığı ile ilgili olarak bir emsal teşkil ediyor.

Kripto para birimi ticaret platformları, kripto girişimcilerin faliyet alanlardan biri olmuştur. Maruz kaldıkları tek handikap, hackleme riskidir. Bitcoin ile bir ilişkisi olan herhangi bir işletmenin siber saldırıya eğilimli olduğu bir gerçektir. Kripto borsa platformlarının defalarca saldırıya uğradı ve bu saldırılar sonucunda da milyonlarca dolar kaybettiği birçok durum oldu.

Bitcoin milyarderi servetini iki türlü elde etme imkanı var, ya servetini ilk zamanlardaki yatırımlardan ya da sektör ile ilgili diğer kişisel projelerle edinmektedir. Bitcoin milyarderi olduğu söylenen Chris Larsen’in 7,5 milyar dolarlık serveti var. Servetini şirketin kurucu ortağı olarak Ripple‘a doğrudan katılımının bir sonucu olduğu tahmin ediliyor.

İkiz kardeşler Cameron ve Tyler Winklevoss da kripto milyarderler listesinde tanıdık isimlerden. Sektörün önümüzdeki yıllarda daha da genişleyeceğini göz önüne bulundurduğumuzda daha fazla “maddi durumu iyi bireyler” üretmesi muhtemeldir.

Ben Delo’nun Warren Buffett’in yaşam tarzında yaşadığı bildirildi.

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya