BTC : 81597 ₺ ETH : 1.827 ₺ XRP : 46.03 ₺ LTC : 7.678 ₺ USDT : 346.2 ₺ XLM : 0.2393 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2018 Sonunda Ontology (ONT) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Ontology (ONT) Kaç Dolar Olur?

0
2018 Sonunda Ontology (ONT) kaç Dolar olur? ONT kripto para piyasalarında Mart 2018’de listelenmesine rağmen yatırımcılar tarafından çabuk benimsendi. Ontology‘nin popüler bir kripto para olmasında Binance borsasında listelenmesinin büyük bir katkısı var.

2018 Sonunda Ontology (ONT) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Ontology (ONT) kaç Dolar olur? ONT kripto para piyasalarında Mart 2018’de listelenmesine rağmen yatırımcılar tarafından çabuk benimsendi. Ontology’nin popüler bir kripto para olmasında Binance borsasında listelenmesinin büyük bir katkısı var.

Kısaca Ontology (ONT) Nedir?

Ontology güven, kimlik, yetkilendirme, onay gibi konulardaki problemleri çözen bir blockchain teknolojisidir. Ontology kamusal ve özel blockchain uygulamasına izin veren bir matrix blockhain formudur. Bu da Ontology’yi bir çok iş ve endüstri için ideal bir uygulama haline getiriyor. Ontology NEO gibi diğer blockchain uygulamaları ile de bağlanarak işlem yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Ontology networkü güvenli bilgi kayıt deposu, birinci yönetim için hardware opsiyonları ve şifreli veri analizi gibi imkanlar sunuyor. Bununla birlikte her türlü aplikasyon için bir çerçeve sunuyor. Buna merkeziyetsiz veri değişimi ve API ve APK yada diğer modüller aracılığıyla yönetim protokolü de dahil. Ontology veri onayı, veri değişimi ve benzer işlemleri gerçekleştirmek üzere endüstriler arasında güven ekosistemi yaratmak istiyor. Bu uygulama IoT dahil neredeyse tüm sektörlerde uygulanabilir. Finans, Sigorta, Medya, Yazılım Geliştirme, Ödeme, Tıp ve emtia satışı gibi.

Güncel Ontology (ONT) Fiyatı

Kripto
Kripto Fiyat
24 Saatlik Fiyat Değişikliği
6.596,89
%-2,79
Ontoloji (ONT)
6,36
%-3,44

Ontology (ONT) 30 Haziran 2018‘de Mainnet Lansmanı var, Bu nedenle son bir kaç haftada Ontology fiyatlarında artış beklenebilir.  Ontology Mainnet ile gerçekten daha işlevsel hale gelecek. ONT tokenleri, uzun vade tutulacak bir kripto para olarak değerlendirilebilir.

koinmedya_brave