1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 1,7 trilyon Shiba Inu (SHIB) dump yapan balinaların pişmanlığı

1,7 trilyon Shiba Inu (SHIB) dump yapan balinaların pişmanlığı

1,7 trilyon Shiba Inu (SHIB) dump yapan balinaların pişmanlığı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu balinaları dikkat çeken oranda token satışı yaptı. Ancak öyle görünüyor ki yanlış zamanda yanlış adım atmışlar. SHIB token ile ilgili yaşananların ayrıntılarına bakalım.


1,7 trilyon Shiba Inu (SHIB) dump yapan balinaların pişmanlığı

Kripto para piyasasında on-chain cüzdanları takip eden WhaleStats platformu, yeni bir ilginç veri paylaştı. Buna göre, son 24 saatte büyük Shiba Inu balinaları Ethereum chain üzerinde yüklü miktarda SHIB token satışı yaptı. Bu balinaların ellerindeki tokenlerin önemli bir bölümünü sattığı bildiriliyor.

Söz konusu Shiba Inu balinaları yaklaşık 1,7 trilyon SHIB token dump yaptı piyasaya. Bu kadar coinin değeri ise 16 milyon dolar ediyor.

En büyük 100 Shiba Inu cüzdanında 68 milyon dolar değerinde SHIN token bulunuyordu. Şimdi bu miktar daha da azaldı ve balinaların elinde 52 milyon dolarlık SHIB token kaldı. Bir gecede önemli bir azalma var.

İlgili – Ethereum fiyatında %4 yükseliş sonrası kritik seviyeler: Güncel ETH teknik analizi

Shiba piyasa değeri sıralamasında geriledi

Bu gelişmeler yaşanırken, Shiba Inu’nun piyasa değeri de değişti. CoinMarketCap verilerine göre 14. en büyük coin olan Shiba Inu, şimdi 16. sıraya geriledi.

1,7 trilyon Shiba Inu (SHIB) dump yapan balinaların pişmanlığı

Kaynak: WhaleStats

İlgili – Shiba Inu’da kritik canlanma: SHIB fiyatı ne olur?

Shiba’ya yeni kullanıcı akışı

WhaleStats aynı zamanda başka bir önemli veriyi paylaşıyor. Buna göre, son 48 saate SHIB tokene sahip olan kullanıcı sayısı yaklaşık 2.000 arttı.

Şimdi 1.263.179 SHIB kullanıcısı vardı. 12 Aralık’ta ise bu rakam 1.259.800’dü. Sadece önceki gün 1.300 yeni kullanıcı gelmişti.

Bunlara ek olarak Shiba Inu fiyatı da son 24 saatte yüzde 5’den fazla değer kazandı. Şimdi önde gelen meme coinin fiyatı 0.00000919 dolar. Son bir gündeki değer artışı dikkat çekiyor. Bu açıdan 1,7 trilyon SHIB token satan balinalar artık pişmanlık duymaya başlamıştır.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: