1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. 10 yıllık kripto para şirketi kapanıyor! İşte, kritik nedeni

10 yıllık kripto para şirketi kapanıyor! İşte, kritik nedeni

10 yıllık kripto para şirketi kapanıyor! İşte, kritik nedeni
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para ödemeleri şirketi, 10 yıllık faaliyetten sonra kapanıyor. Şirket neden böyle bir karar aldığının sebebini de açıkladı. İşte, ayrıntılar.


10 yıllık kripto para ödemeleri şirketi kapanıyor! Sebebini açıkladı

Kripto para ödemeleri şirketi, 10 yıllık iş hayatından sonra kapanıyor. Şirketten yapılan açıklamada, kapanmaya zorlu piyasa koşulları gösterildi.

Kripto ödemeleri şirketi Wyre, yeni bir açıklama yaparak, faaliyeti durdurma kararlarının hem müşterileri hem de hissedarlarının çıkarları için en iyi adım olduğunu ifade ediyor.

“Neredeyse on yıl sonra, Wyre kapılarını kapatıyor. Piyasa koşulları nedeniyle, kilit paydaşlarımızın ve müşterilerimizin çıkarlarını en iyi şekilde korumak için bu kararı aldık. Bu karar, herhangi bir düzenleyici kurum direktifinden kaynaklanmıyor. Wyre, aynı zamanda müşteri varlıklarını da güvende tutmaya devam ediyor.”

İlgili – Kriptoda uzun vadede büyük yükseliş öngören ünlü uzmandan kısa vadeli satışlar yorumu

Kripto-maas-odemeleri

Dijital varlık altyapı sağlayıcısına göre kullanıcılar, varlıklarını 14 Temmuz’a kadar platformdan çekebilecek. Bu süreden sonra müşterilerin fonlarına erişmek için henüz belli olmayan farklı bir süreç kullanması gerekecek. Açıklamada şöyle deniliyor:

“Wyre platformunda varlıklarınız varsa, bunları 14 Temmuz Cuma gününe kadar Wyre’ın kontrol panelinden çekebilirsiniz. Bundan sonra, platformda kalan varlıkları kurtarmak için ayrı bir sürecimiz olacak.

Süreçle ilgili ayrıntıları web sitemizde ve blogumuzda yayınlayacağız. Desteğiniz ve bu yolculuk boyunca size hizmet etme fırsatı için teşekkür ederiz. Daha fazla güncelleme için lütfen blogumuzu kontrol edin.”

İlgili – 2023 kripto rallisini bilen analist, Bitcoin işlemlerine yeniden başlayacağı seviyeyi açıkladı

Ocak ayında, yazılım geliştirme şirketi Bolt Financial, platformu 1,5 milyar dolara satın alma anlaşmasını geri çekmişti. Bu olaydan sonra Wyre’in kapanacağı haberleri ortaya çıkmıştı.

Söz konusu dönemde, Bolt ve Wyre’nin karşılıklı olarak anlaşmayı bozma konusunda anlaştıkları duyurulmuştu.

Kaynak

Etiketler: