1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. 2023 kripto rallisini bilen analist, Bitcoin işlemlerine yeniden başlayacağı seviyeyi açıkladı

2023 kripto rallisini bilen analist, Bitcoin işlemlerine yeniden başlayacağı seviyeyi açıkladı

2023 kripto rallisini bilen analist, Bitcoin işlemlerine yeniden başlayacağı seviyeyi açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 2022 yılında dip yaparken alım yapan ve bunları 2023 zirvesinde satarak kazanç elde eden ünlü analist, şimdi yeniden BTC işlemleri için beklediği seviyeyi açıkladı. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


2023 kripto rallisini bilen analist, Bitcoin işlemlerine yeniden başlayacağı seviyeyi açıkladı

Popüler bir kripto para analisti, ne zaman yeniden aktif bir şekilde Bitcoin (BTC) ticaretine döneceğini açıkladı. Mevcut düşüş piyasasından dolayı şu an işlemlerden uzak durduğunu açıklamıştı.

DonAlt takma adını kullanan analist, TechnicalRoundup YouTube kanalındaki 51.200 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in yeniden 27.500 doların üzerine dönmesini beklediğini ifade ediyor. Ancak bu seviyeye ulaştığında yeniden BTC ve altcoin işlemlerine başlayacak. Şöyle diyor:

“Şu an öyle bir ticaret var ki ben burada bir miktar güç görmek istiyorum. En azından çok az bile olsa. Bana Bitcoin’in yeniden 27.500 doların üzerinde işlem yaptığını gösterin ve ben yeniden ticarete başlayacağım. Yeniden altcoin trade yapmaya başlayacağım.

Ancak Bitcoin böyle ayak sürüyerek dip seviyelerde konsolide olduğu sürece piyasada olacak hiçbir şey konusunda beni heyecanlandıramazsınız.”

İlgili – Michael Saylor, Bitcoin’de %900 ralliye yol açacak olayı açıkladı

Analistten Ripple yorumu

Ünlü analist Ripple coin fiyatı ile ilgili de yorumunu paylaştı. DonAlt ayrıca, XRP’nin ileriye dönük fiyat hareketini belirleyecek iki önemli şeyin, Bitcoin’in performansı ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple’a açtığı davanın sonucu olacağını ifade ediyor. Şöyle diyor:

“XRP davayı kazansa bile, eğer Bitcoin hala uçurumun kenarında gibi bir görünüme sahipse, XRP 0,55 dolar gibi kritik dirençlerin üzerinde sıçramalar yapsa bile günün sonunda yeniden geri dönecek. Tabii eğer kazanırlarsa.

Yüzde 50 – 50 kazanma ihtimalleri var ve eğer kaybederlerse doğrudan düşerler. Eğer Bitcoin de düşerse burada çift düşüş olur.”

İlgili – Ripple fiyatı için 0,50 doların altındaki kritik destek: XRP yükselir mi, düşer mi?

İşte, analistin ilgili açıklamaları yaptığı video: