Loading...
btc
BTC
-0.14%
Bitcoin
63.334,52 USDT
eth
ETH
-0.1%
Ethereum
3.098,98 USDT
bch
BCH
-3.39%
Bitcoin Cash
491,07 USDT
xrp
XRP
-0.33%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
1.2%
Litecoin
79,03 USDT
bnb
BNB
-0.69%
Binance Coin
548,92 USDT
sol
SOL
-0.77%
Solana
137,45 USDT
avax
AVAX
1.08%
Avalanche
35,54 USDT
ada
ADA
2.36%
Cardano
0,47 USDT
dot
DOT
0.54%
Poladot
6,74 USDT
doge
DOGE
-2.8%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kriptoda uzun vadede büyük yükseliş öngören ünlü uzmandan kısa vadeli satışlar yorumu

Kripto piyasasında uzun vadede nasıl zengin olunur?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makro ekonomi ve kripto paralar konusunda uzman ünlü bir CEO, kripto paraların önümüzdeki yıllarda çok büyük bir yükseliş yaşayacağını ifade ediyor. Bunun sebeplerini de açıklıyor. İşte, açıklamasının ayrıntıları.


Kriptoda uzun vade büyük yükseliş öngören ünlü uzmandan kısa vadeli satışlar yorumu

Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto para piyasasında önümüzdeki yıllar için büyük bir yükseliş beklentisi taşıyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi olan Pal, Twitter’de 996.400 takipçisine yaptığı açıklamada, kriptonun muhtemelen yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğini söylüyor. Bu yükselişin ise “Üstel Çağ”da olacağını ifade ediyor. Bahsettiği dönemde teknoloji ve dijital varlıklar önemli bir büyüme ve gelişmeler kaydedecek ve daha geniş kitlelere ulaşacak.

“Kuşkusuz Üstel Çağ yaşanıyor ve 2009’dan bu yana en nefret edilen rallilerden biri olmaya devam ediyor. Bu, teknoloji ve kripto alanında yıllar sürecek bir üstel hareket olacak.

Ancak kısa vadede teknoloji ve kripto paralarda bir gerileme ve yatay bir seyir görüyoruz. Bu bir süre daha devam edecek. Ancak ardından teknoloji alanına da öncülük edecek kriptoda yeni bir yükseliş dönemi başlayacak.

Daha sonra her şey, 2024 ve 2025 yılında borç faiz ödemelerinin paraya dönüştürülmesi ve muhtemelen bankaların kurtarılmasıyla değişmeye başlayacak.

Bu para değerinin düştüğü ve her şeyin fiyatının uçtuğu bir dönem olacak. Şu an bu dönemin erken aşamalarındayız.”

İlgili – 2023 kripto rallisini bilen analist, Bitcoin işlemlerine yeniden başlayacağı seviyeyi açıkladı

kripto para

Pal, Üstel Çağı, son teknoloji gelişmelerin patlamasıyla birlikte yüksek benimsenme ve kullanımın aynı anda gerçekleştiği bir dönem olarak tanımlıyor.

“Dijital değer ve para devriminin yaşanacağı dönemde aynı zamanda elektrikli araç ve yeşil enerji devrimi, gelişmekte olan pazarların dijitalleşmesi, Nesnelerin İnterneti, sanal gerçeklik, giyilebilir teknoloji, biyoteknoloji, 3D baskı, otonom araçlar, robotlar, yapay zeka sektörü, dağıtık hesaplama, 5G ve 6G ve uzay WiFi – hepsi önümüzdeki beş yılda yaygınlaşacak. Bu inanılmaz bir durum…

Bu beş yıl içinde bunlara ulaşacağız. Ve evet, inişler ve çıkışlar olacak, balonlar ve patlamalar olacak. Ancak daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde birçok şeyin üstel bir eğilim gösterdiğini göreceğiz. Yeni bir çağ bu. Üstel Çağ. Ve bu bir fırsatlar çağı olacak.”

Pal ayrıca son kripto piyasası düşüşünü ve düzenleyici zorluklarını sadece bir “gürültü” olarak nitelendiriyor ve önemsemiyor.

İlgili – Dev kripto şirket, SEC baskısı sonucu 4 coin alımlarını durdurdu: MATIC, MANA…

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.