BTC : 87000 ₺ ETH : 3239 ₺ XRP : 2.212 ₺ LTC : 419.2 ₺ USDT : 7.383 ₺ XLM : 0.7739 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 1 günde %28 artış! KNC FOMO tam gaz devam, işte sebebi

1 günde %28 artış! KNC FOMO tam gaz devam, işte sebebi

1 günde %28 artış! KNC FOMO tam gaz devam, işte sebebi
0
huobi_koinmedya

KNC FOMO hız kesmeden devam ediyor. Sadece Cuma günü yüzde 28 değer kazandı. Son 7 günde ise yüzde 62 yükseldi. Bu yükselişin sebebi ise yaklaşan güncelleme ile ilgili. Güncellemenin en büyük özelliği ise Kyber Network ağına stakingi getirmesi.


KNC FOMO ile iki yılın en yüksek seviyesine çıktı

Kyber Network’ün yerel tokeni KNC, Haziran ayı sonunda başlayan rallisine devam ediyor. Sadece Cuma günü yüzde 27 değer kazandı. Bu yükselişin sebebi ise Kyber Network’ün 7 Temmuz’da yapılacak planlı protokol güncellemesi.

KNC dün CoinMarketCap ilk 100 sıralamasında en yüksek performansa sahipti. Yüzde 27 değer kazanırken, fiyatı da 1.89 dolardan işlem gördü. Son 7 günde ise yüzde 62 değer kazandı ve sıralamada 33. konumda.

Kyber Network, Ethereum tabanlı bir blockchain projesi ve merkeziyetsiz token swap protokolleri sunuyor. Yani şu demek. Kullanıcılar neredeyse anında Ethereum tokenlerini dönüştürebilirler. Bunun için Kyber Network ERC20 tokenleri rezervinde tutuyor ve swap işlemlerinin sorunsuz olmasını sağlıyor.

koinmedya_brave

İlgili – Kyber Network KNC yeni zirvelere yelken açtı: KNC fiyat hedefi kaç dolar?

Peki, Kyber Network konusunda bu kadar yaygara niye?

Buradaki KNC FOMO, Kyber Network’ün Katalyst ismi verilen bir sonraki güncellemesi ile ilgili. Güncelleme, KyberDAO platformunun piyasaya sürülmesi ile sonuçlanacak.

Bu güncelleme birçok yeni özellik getirecek. Ancak yatırımcıları en çok heyecanlandıran ise Singapur merkezli blockchain şirketi StakeWith.US ile işbirliğinde yeni staking seçeneğinin de getiriliyor olması. Bu stake etme mekanizması 14 Temmuz’da başlıyor. Kullanıcılar ellerindeki KNC’leri KyberDAO’da stake yapabilecek. Sonuçta platformdaki oylama sürecine katılacaklar ve ETH ödülleri alabilecekler.

KNC FOMO hız kesmeden devam ediyor. Sadece Cuma günü yüzde 28 değer kazandı.

koinmedya_brave

KNC Staking süreci Kaynak: Kyber Network

Kyber Network kısa süre önce blog yayını üzerinden yaptığı açıklamada, toplanan ağ ücretlerinin yüzde 65’inin staking ödüllerine gideceğini bildirdi.

Kyber Network ayrıca stake yapmak için mininin ve maksimum KNC miktarı, kesin kilitleme süreleri ve ceza olarak KNC kaybı olmadığını da belirtiyor.

İlgili – Bitcoin ile DeFi üzerinden nasıl gelir elde edilir?

KyberDAO operasyonları “epoch” ismi verilen dönemlere bölünecek. 7 Temmuz’da başlayan bir haftalık başlangıç “Epoch 0” hariç, her dönem iki hafta sürecek.

Web3 bağlantısı olan herhangi bir platformdan erişilebilen bir mobil merkezi olmayan uygulama (dApp) olan Kyber.org’da barındırılacak.

Kaynak

Etiketler: