İşte kalabalık arasından sıyrılarak zirveye oynayan Ethereum rakibi!

ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’un birçok rakibi bulunuyor. Bu akıllı zincir platformu rakiplerini geride bırakarak zirveyi zorlamaya başladı. Detaylar haberimizde.

İşte kalabalık arasından sıyrılarak zirveye oynayan Ethereum rakibi!

Kripto para piyasasında büyük bir düşüş yaşanıyor. Piyasa iki gün önce yükseliş belirtileri göstermiş ancak boğaların bu atağı cılız kalmıştı. Haftanın ilk gününde tablo yeniden kıpkırmızı. Bitcoin 35,000 doların altına geriledi ve yazım sırasında Coinmarketcap verilerine göre 34,191 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Ethereum’da ise görünüm Bitcoin’e göre daha karamsar. Ether, son 24 saat içerisinde %8 değer kaybetti ve 2,242 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasasında DeFi’nin lideri olan Ether’in toplam değeri 269 milyar dolara geriledi. Teknik göstergeler ETH’nin 2,000 dolara kadar çekilebileceğini gösteriyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Öte yandan DeFi alanında Etherum rakipleri arasında  piyasada yaşanan düşüşe rağmen rekabet devam ediyor. Fantom (FTM) kalabalığın arasından sıyrılarak süreçte yeni zirvelere ulaştı. Fantom’da kilitlenen toplam değer (TVL), önde gelen DeFi zincirleri Avalanche, Solana ve kısa bir süre için Binance’i geride bıraktı. TVL, bir DeFi protokolünün veya DeFi zincirinin akıllı sözleşmelerinde tutulan toplam sermayeyi temsil ediyor.

İlgili: Fantom (FTM) nedir, geleceği nasıl?

Fantom’un blok zincirinde 129 protokol var ve TVL’si şu anda 13,02 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Fantom (FTM) bu ölçüme göre en değerli dördüncü DeFi zinirciri. BSC, 13,77 milyar dolarlık kilitli değer ile üçüncü en büyük DeFi zinciri, Terra ise 16,16 milyar dolarlık kilitli değer ile ikinci sırada. Alanın lideri 130,1 milyar dolarlık bir TVL ile Ethereum.


ethereum İşte kalabalık arasından sıyrılarak zirveye oynayan Ethereum rakibi!

Fantom’un TVL’si geçen aydan bu yana %170 artış gösterdi. Fantom (FTM), 2,05 dolardan işlem görüyor. FTM’nin toplam piyasa değeri 5,2 trilyon dolar. Kripto para bu değer ile piyasanın en değerli 28’inci varlığı.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
İşte kalabalık arasından sıyrılarak zirveye oynayan Ethereum rakibi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.