BTC : 82718 ₺ ETH : 2935 ₺ XRP : 1.899 ₺ LTC : 369.2 ₺ USDT : 7.575 ₺ XLM : 0.6069 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. ZIL coin altcoin baharını ateşledi – Sırada hangi coinler var?

ZIL coin altcoin baharını ateşledi – Sırada hangi coinler var?

ZIL coin altcoin baharını ateşledi – Sırada hangi coinler var?
0

ZIL coin altcoin baharını mı getiriyor? Acaba bir kıvılcım an meselesi mi? Muhtemelen soruları uzatmak mümkün.


Ancak son derece sıkıntılı geşen bir yılda bir altcoin’in gösterdiği yükseliş göz kamaştırıyor. Hangisi diyeceksiniz. Hemen söyleyelim: Zilliqa. Peki bu durum neden traderları özellikle de altcoin traderlarını ilgilendiriyor.

ZIL coin altcoin baharını ateşliyor mu?

ZIL coin altcoin baharını ateşler mi sorusunun yanıtını Hollandalı kripto para analisti ve trader Michael van de Poppe (@CryptoMichNL)’den alabiliriz

Michael van de Poppe, Zilliqa’nın muhteşem rallisinin altcoin traderları neden önemli olduğunu ve bundan ne anlamamaız gerektiğinşi açıklıyor.

koinmedya_brave

Van de Poppe’e göre, Zilliqa (ZIL) birikim ve ivme ile geçen bir zaman diliminde kripto para ile neler yapılabilir sorusunun cevabını verdi.

Çok sayıda kazanç durumu ortaya koyduğu bir satın alam fırsatı ile 10 aylık birikim süresinin topluluk tarafından göz ardı edildiğinden son derece emin gözüküyor.

ilgili yazı için bakınız: Güncel Zilliqa coin rehberi: ZIL coin nedir? Vitalik Buterin’in övdüğü proje

Fiyat görkemli bir artış başlattığında, topluluğun ZIL alımına olan ilgisi de müthiş bir şekilde arttı. Neticede, Zilliqa (ZIL) token sahiplerinin büyük çoğunluğu tokenı yüksek fiyatlardan satın aldı

Bu durum altcoin piyasası için benzersiz değil tabi.  Van de Poppe, başka birkaç kripto para biriminin Zilliqa’yı (ZIL) takip etmek için bir yükseliş hareketi gerçekleştirebileceğini ifade ediyor.

Zilliqa’nın koşusu devam eder mi?

Van de Poppe’nin tweet’ine göre, ZIL’in performansı son derece şaşırtıcı görünüyor.

Van de Poppe, 158 ve 165 satoshi arasında bulunan bölgeyi özellikle önemli direnç seviyesi olarak vurguladı. ZIL’in fiyatının bu seviyenin üzerine doğru rahatça kırılması, büyümenin devam etmesinin iyi bir göstergesi olacak.

Zilliqa (ZIL) bilindiği üzere Singapur Ulusal Üniversitesi’nden araştırmacıların bir projesi. 2019’da ana ağda bulunan yüksek hızlı ve son derece güvenli bir blok zinciri inşa etti.

Zilliqa (ZIL), Sharding’i uygulayan ilk protokoller arasında da yer alıyor. Bu özellik, blockchain’in son derece ölçeklenebilir olmasını da sağlıyor.

Kaynak

Etiketler: