1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kurumsal ilgi Bitcoin’i %1400 yükseltecek diyen ünlü analistin açıkladığı zamanlama

Kurumsal ilgi Bitcoin’i %1400 yükseltecek diyen ünlü analistin açıkladığı zamanlama

Kurumsal ilgi Bitcoin’i %1400 yükseltecek diyen ünlü analistin açıkladığı zamanlama
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, kurumsal ilgi sonucu Bitcoin’in %1400’e varan bir ralli yaşayacağını söyleyerek bunun için bir zamanlama da paylaşıyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Kurumsal ilgi Bitcoin’i %1400 yükseltecek diyen ünlü analistin açıkladığı zamanlama

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) ile ilgili boğa bir beklenti paylaşıyor. Özellikle kurumsalların Bitcoin’e ilgisinin artmasına dikkat çekiyor.

Van de Poppe, Youtube’da 162.000 abonesine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in halving olayına kadar ve ardından gelecek birkaç ayda 15 kata kadar yükselebileceğini söylüyor. Şöyle diyor:

“Muhtemelen 2015 ile 2017 dönemi ile kıyaslanabilecek bir döngü göreceğiz. Bu dönemde bir grup büyük yatırımcı piyasaya adım atmıştı. Şimdi ise bir sonraki büyük para akışı kurumsallardan gelecek. Daha fazla bireysel yatırımcı ve daha fazla hükümet de BTC piyasasına adım atacak. Muhtemelen bu döngüde bunların hepsini göreceğiz.

Benimsenme olarak kademeli artış var. Fiyat da büyüme gösteriyor. Bundan dolayı Bitcoin’in bu döngüde 10x yapmasını ya da belki de 15x yapmasını bekleyebiliriz. Özellikle de kriptonun piyasa değeri 1,2 trilyon civarında olduğunu göz önüne aldığımızda.”

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini 2023-2025 ve BTC gelecek beklentileri

Van de Poppe’a göre, kripto piyasasında muhtemelen 1990’lardaki dot-com hisse senetleri balonu benzeri bir durum oluşacak. Şöyle diyor:

“Dot-com balonu yaklaşık 10 ila 15 trilyon dolardı ve daha sonra fiyat ve buraya akın hızlanmaya başladığında çöktü, bu da kaçınılmaz olarak kriptoda da olacak…

Bu döngünün kriptoyu 10 ila 20 trilyon dolar arasına getireceğini ve oradan zirve yapacağını varsayabilirsiniz. Ve sonra yavaş kademeli benimsemenin daha sonra daha yavaş döngülerde gerçekleşmesini bekleyebiliriz.”

Analist kısa vadede ise Bitcoin’in 50.000 dolara ulaşmasını ve ardından gelecek düzeltmede ise en önemli seviyenin 42.000 dolar olduğunu söylüyor.

İlgili – İşte, Bitcoin’den daha iyi performans gösteren 3 DeFi altcoini

İşte, analistin ilgili açıklamaları:

Kaynak

Etiketler: