1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yüzde 17 değer kazanan Shiba Inu fiyatı daha fazla yükselir mi?

Yüzde 17 değer kazanan Shiba Inu fiyatı daha fazla yükselir mi?

Yüzde 17 değer kazanan Shiba Inu fiyatı daha fazla yükselir mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

En popüler meme coinlerden biri olan Shiba Inu’nun fiyatı son 24 saatte yüzde 17 oranında yükseldi? Bir gecede gerçekleşen bu yükselişin sebebi ve SHIB ile ilgili diğer ayrıntılara bakalım.


Yüzde 17 değer kazanan Shiba Inu fiyatı daha fazla yükselir mi?

Piyasa değerine göre en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu (SHIB) fiyatı son 24 saatte dikkat çeken bir yükseliş kaydetti. CoinMarketCap verilerine göre, SHIB fiyatı son 24 saatte yüzde 17 oranında yükseldi. Aynı zamanda haftalık bazda değer artışının da yüzde 40 civarında olduğunu görüyoruz.

Buna ek olarak SHIB işlem hacmi de son 24 saatte patlama yaşadı. Meme coin Shiba Inu’nun işlem hacmi 1 milyar dolara yaklaşıyor. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat işlem hacmi 993,788,207 dolar. İşlem hacmi yüzde 150 oranında yükseldi. SHIB işlem hacminin büyük bir kısmına ise kripto para borsaları Binance ve Coinbase ev sahipliği yapıyor.

İlgili – Ünlü analist PlanB, mevcut Bitcoin yükselişinin ne olduğunu açıkladı

Shiba Inu neden yükseldi?

Shiba Inu fiyatındaki bu hareketlilik, Güney Kore’den gelen bir haber üzerine yaşanıyor. Kore kripto para borsası UpBit, bu meme coini listelediğini duyurdu.

Son 24 saatin verilerine göre, UpBit işlem hacmine göre dünyanın en büyük 22. kripto para borsası.

Shiba Inu, Dogecoin’in rakibi olarak geliştirildi. Ayrıca Ethereum uyumlu modeli ile öne çıkıyor. NFT projeleri de destekleyen SHIB, aynı zamanda ShibaSwap isimli merkezsiz bir kripto borsaya da ev sahipliği yapıyor.

İlgili – Ethereum fiyatında kritik 1.600 dolara doğru yeni hamle: Güncel ETH teknik analizi

SHIB fiyatında son durum

Yüzde 15 değer kazanan Shiba Inu fiyatı daha fazla yükselir mi?

SHIB/USD 4 saat grafiği

Yukarıdaki SHIB/USD paritesi grafiği, son 24 saat ve son bir haftada yaşanan hareketliliği gösteriyor.

SHIB fiyatı bu yükseliş sırasında bugün 0,00001295 dolara kadar çıktı. Şimdi bir miktar geriledi. Burada konsolide olduktan sonra yeni bir ralli gelebilir. Aksi durumda aşağıda destek arayışına başlar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: