1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Yeni Shiba balinası ortalığı birbirine kattı

Yeni Shiba balinası ortalığı birbirine kattı

Yeni Shiba balinası ortalığı birbirine kattı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yerel bir zirveden sonra düşerek konsolidasyona başlarken, Shiba ağında yeni bir balina ortaya çıktı.


Yeni Shiba balinası ortalığı kasıp kavuruyor

Shiba Inu ağında yeni bir balina ortaya çıktı. Bu balinanın 38 milyon dolarlık token alması ise dikkatten kaçmadı. SHIB fiyatı yüzde 5 değer kaybederken, bu yeni balina 580 milyon token satın aldı. Söz konusu balina, düşüşü alım fırsatına çevirdi.

Bu alımlar 15 saat önce yapıldı. Tam da SHIB tokenin düzeltmeye başladığı bir ortamda ve 0.000048 dolardan işlem görürken. Maalesef böyle bir güçlü alım gücü bile SHIB fiyatını yükseltmeye ve yerel bir yükseliş trendi başlatmaya yetmedi.

İlgili – En güncel Shiba Inu (SHIB) fiyat tahminleri 2021-2030

Buna rağmen piyasaya daha fazla balinanın girmesi ile Shiba Inu’nun temelleri de güçlenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Yine de öyle görünüyor ki fiyat 0.000046 dolar bölgesini geçmede güçlük çekiyor.

Diğer balinalar da Shiba Inu denizinde kalmaya devam ediyor ve şu an 2.3 milyar dolarlık tokene sahip. Daha önce balinalarda 1.8 milyar dolarlık token vardı. Global kripto para piyasasında düzeltme başladığında balinalar da token toplamaya hız verdi.

İşte, yeni balinanın yaptığı işlem:

Yeni Shiba balinası ortalığı birbirine kattı

Kaynak: WhaleStats

İlgili – Shiba Inu (SHIB) nedir? Geleceği var mı?

Balinaların çoğu, piyasada yüzde 15 civarında düşüş olduğu bir ortamda girmişti. Ayrıca SHIB balinalarının ağ üzerindeki hakimiyeti de önemli bir seviyede. Çünkü dolaşımdaki toplam arzın yüzde 72’si balinaların elinde. Yani Shiba Inu tokenlerin büyük çoğunluğu büyük cüzdanlarda bulunuyor.

Şu an Shiba 0.000046 dolardan işlem görüyor ve günlük bazda yüzde 3 düştü. Buna ek olarak önceki zirvesi olan 0.000054 dolardan da yüzde 54 düştü. Yerel zirve sonrası kripto para ralliye devam edemedi ve şu an yerel destekte işlem görüyor. İşlem hacmindeki düşüş ise traderlerin henüz tokenin geleceği konusunda karar vermediğini gösteriyor.

Kaynak

Etiketler: