okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.96%
Bitcoin
69.213,10 USDT
eth
ETH
0.81%
Ethereum
3.758,36 USDT
bch
BCH
-0.23%
Bitcoin Cash
493,71 USDT
xrp
XRP
0.46%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.12%
Litecoin
84,90 USDT
bnb
BNB
0.41%
Binance Coin
602,76 USDT
sol
SOL
-0.18%
Solana
167,39 USDT
avax
AVAX
0.18%
Avalanche
38,08 USDT
ada
ADA
-0.13%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.71%
Poladot
7,37 USDT
doge
DOGE
3.69%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
2.06%
Shiba Inu
0,00 USDT

MoonXBT Sosyal Kripto Alım-Satım: Copy Trading ile Ücretsiz Kripto Kazanın

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MoonXBT yeni bir kripto para platformudur ve bu nedenle birçok benzersiz özelliğine rağmen, traderlar MoonXBT sosyal alım-satım platformuna üye olma konusunda hala çekince yaşamaktadırlar. Bununla birlikte, bu makale, hem acemi hem de profesyonel traderlar için sosyal alım-satımın en iyi seçim olduğunu gösterecek ve size birçok geçerli neden sunacaktır.

Özet

Sosyal alım-satım; diğer traderları kopyalamayı ve topluluk üyeleriyle etkileşimi içerir.

Ayrıca, traderlar için çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlar ve diğer faaliyetlere odaklanmalarını sağlar. MoonXBT , yüksek kaldıraç, yüksek likidite, düşük ücretler ve düşük işlem açma limiti sunmaktadır.

Ayrıca, kullanıcılarına deneyim kazandırmak için birçok bonus ve ödül sağlamaktadır.

Sosyal Alım-Satım Nedir?

Sosyal alım-satım, işlem stratejilerini, diğer deneyimli traderların sonuçlarını analiz etmeyi, piyasa trendlerini gözlemlemeyi, daha iyi kazançlar için diğer kullanıcılarla beyin fırtınası yapmayı ve platformda profesyonel traderların test edilmiş tekniklerini kopyalamayı içerir. 

Sosyal alım-satımda, daha az deneyimli veya acemi bir trader, daha yetenekli yatırımcılar tarafından güvenilir platformlar aracılığıyla toplanan bilgilere dayanarak alım-satım kararları verir.

MoonXBT

Sosyal Alım-Satımın Faydaları

Deneyimli Traderların Gerçek İşlem Bilgilerine Erişin

Sosyal alım-satım platformlarının önemli rollerinden biri, platformlarındaki yatırımcılara veya traderlara daha iyi kararlar vermelerinde ve daha iyi stratejiler formüle etmelerinde yardımcı olan güvenilir kaynaklardan doğru ve güvenilir alım-satım bilgileri toplamaktır.

Bu bilgi, araştırma ve gözlemlerinden hala şüphe duyan ve çevrimiçi alım-satımda ellerinden gelenin en iyisini yapamayan acemi traderlar için faydalıdır. Bununla birlikte, profesyonel traderlar kazançlarını daha da maksimize etmek için yeni planlar öğrenebilirler.

Zamandan Tasarruf Sağlayın

Pazar eğilimlerini gözlemlemek, yeni planlar ve stratejiler araştırmak çok zaman alıcı olabilir. Bu nedenle, doğru bilgiye daha kısa sürede erişmek ve hızlı tempolu hayatımızda bir profesyonel gibi alım-satım yapmak için yöntemlerimizi optimize etmeliyiz.

 

Kar ve Bilgiyi Aynı Anda Elde Edin

Sosyal alım-satımda traderlar, profesyonel traderların hareketlerini ve planlarını kopyalamayı da seçerler. Buna karşılık, kopyalamaya izin veren traderlar, platformun teşviklerinden faydalanır. Başka bir deyişle, copy trading hem yeni başlayan hem de ileri düzey traderlar için önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Başarılı Traderları Gözlemlemek ve Onlardan Öğrenmek

Yeni başlayanlar, başarılı ve çok yönlü traderları inceleyerek, takip ederek yeni stratejiler formüle edebilir, platformlarda gezinebilir, karlı eğilimleri gözlemleyebilir ve daha fazla kazanmak için al-sat yapabilir. 

Kripto para piyasasında zamanlama çok önemlidir ve yeni traderlar, başarılı tüccarların modelini ve yollarını analiz ederek tüm bunları öğrenebilirler. 

Riskleri Önemli Ölçüde Azaltın

Yeni yatırımcılar deneyimli tüccarların hatalarından ders çıkarabilir ve büyük kayıplardan kaçınabilir. Profesyonel yatırımcıların denenmiş ve test edilmiş planlarını kopyalayarak riskler önemli ölçüde azalır. Ayrıca, traderlar, profesyonel traderları değerlendirerek risk yönetimi becerilerini geliştirebilirler. 

Diğer Traderlarla Ağ Kurma

Bir topluluğun parçası olmak, yeni fikirler üzerinde beyin fırtınası yapmanıza, alım satımda farklı görüşler elde etmenize ve ağınızı genişletmenize yatırımda yardımcı olabilecek potansiyel müşteri adayları elde etmenize yardımcı olacaktır. 

Sadece trader arkadaşlarınızdan yardım ve destek almakla kalmayacak, aynı zamanda alım sat işlemlerini tek başınıza devam edecek şekilde kendinize güvenene kadar yatırımın temel aşamalarında size rehberlik edecek bir akıl hocası da edinebilirsiniz.

MoonXBT Nedir?

MoonXBT, kripto para türev piyasaları için popüler olan ve yakın zamanda başlatılan bir sosyal alım-satım platformudur. Ayrıca platform, türünün tek örneği hafif sözleşmeli alım satım işlemine (light contract trading) sahiptir. Eşsiz ürünleri, yüksek kaldıracı ve rekabetçi ücretleri ile platformunu tüm dünyaya yaymıştır.

MoonXBT

Neden MoonXBT‘yi Seçmelisiniz?

Kullanıcıları çekmek için birçok farklı kampanyaya sahip sosyal alım-satım platformu vardır. MoonXBT’yi neden tercih etmemiz gerektiğine bir göz atalım.

MoonXBT

Bonus, Bonus, Bonus!

MoonXBT’de bonus kazanmak için birçok seçenek mevcuttur:

Yeni kayıt olan kullanıcılar 35 USDT’ye varan hoş geldin ödüllerinden birkaç görevi yerine getirerek faydalanabilir. Bunun dışında sosyal medya kanallarında aktif olarak pekçok kampanya düzenlenmektedir. Yazının sonunda vereceğimiz linkler üzerinden ilgili kanalları takip edebilirsiniz. 

MoonXBT Marka Elçisi Programı : Bu program, kullanıcıların platform topluluğunun oluşturulmasına derinlemesine katılmalarını sağlar.  Marka Elçisine aylık 100-500 USDT maaş, platform tokenı alma fırsatı, trading bonusu alma fırsatı, çevrimdışı etkinliklere ve buluşmalara katılma önceliği vb. gibi çeşitli faydaları vardır. Ancak, Marka Elçisinin MoonXBT etkinlikleri ve ilgili haberler yayınlama, MoonXBT destekçileri olarak Telegram’da temsil edilmek ve kullanıcıların sorunlarını çözmek,

MoonXBT’nin resmi etkinliklerini toplulukta ve kişisel sosyal hesaplarda yayınlamak vb. gibi bazı sorumlulukları vardır.

Formu doldurarak Marka Elçisi olmak için başvurabilirsiniz!

https://bit.ly/3G1oYHO

MOONXBT

Yüzlerce Deneyimli Trader İle Kolay Başlangıç

Bir acemi bile başarılı bir yatırımcıyı uygun rehberlikle kopyalayarak iki günde 150$’a kadar kazanabilir. Ancak bu miktar garanti edilmez ve kopyaladığınız trader, kârınızı belirlemede önemli bir rol oynar. MoonXBT, boş zamanlarınızda taklit edebileceğiniz yüzlerce deneyimli tradera ev sahipliği yapıyor. 

İsteğe Bağlı KYC

MoonXBT, çevrimiçi ortamda çok fazla bilgi vermek istemeyen kullanıcılar için en iyi seçimdir. Kullanıcılar, web sitesinin tüm özelliklerinden tam olarak yararlanırken anonim durumlarının keyfini çıkarabilir. 

Bununla birlikte, platformun güvenliğini ve müşterinin varlıklarını korumak için MoonXBT, herhangi bir traderın elde ettiği karları çekmek istemesi durumunda kullanıcılarını KYC doğrulamasını tamamlamaya teşvik eder. 

Yüksek Kaldıraç

MoonXBT, 150x’e kadar kaldıraç sunan birkaç yasal platformdan biridir. Ancak kullanıcılar, yüksek kaldıracın yüksek riskleri de beraberinde getirdiğini unutmamalı ve dikkatli şekilde işlem yapmalıdır.

MoonXBT MoonXBT Sosyal Kripto Alım-Satım: Copy Trading ile Ücretsiz Kripto Kazanın

Şeffaf  Fiyatlandırma Yapısı

MoonXBT yalnızca, büyük kripto varlık borsaları tarafından alınan en düşük ücretlerden biri olan %0.05’lik bir ücret almaktadır ve traderlar, yeterli miktarda MoonXBT puanına sahip olmaları durumunda indirim de alabilirler.

MoonXBT MoonXBT Sosyal Kripto Alım-Satım: Copy Trading ile Ücretsiz Kripto Kazanın

Ticaret Araçları

MoonXBT, dikey, yatay, dikdörtgen, çapraz, trend, çatallanma, fibonacci, eliot ve dairesel çizgi analizi gibi işlem çizelgelerini analiz etmek için çeşitli araçlar barındırır. Ek olarak, çoklu grafik görüntüleme seçeneği, kullanıcıların aynı anda birden fazla işlem grafiğini gözlemlemelerini sağlar.

En Düşük Eşik

MoonXBT’de kullanıcılar bir pozisyon açabilir ve herhangi bir platformun sunabileceği en düşük olan bir dolar ile işlem yapmaya başlayabilir.

Süper Hızlı İşlem Motoru

MoonXBT işlem motoru, milyonlarca emri milisaniyeler içinde işler. Platform herhangi bir aksaklık yaşamaz ve kullanıcılarına sorunsuz bir yatırım deneyimi sunar. 

Üst Seviye Güvenlik

MoonXBT, web sitesinin ve traderların kripto varlıklarının güvenliğini sağlamak için soğuk cüzdan depolama, çoklu imza sistemi, iki adımlı kimlik doğrulama süreci ve temel güvenlik gereksinimleri uygular.

MoonXBT Sigorta Fonu

Kârla birlikte kayıp riski de artar ve bu nedenle en kötü ihtimalle bir yedek fon bulundurmak akıllıca olur. Ne yazık ki, çok az platform kayıplarınızı karşılamak için bir sigorta fonu sunuyor ve MoonXBT bunlardan biri.

MoonXBT Uygulaması 

MoonXBT App, kripto para al-satı çok daha kolay ve hızlı hale getirdi. Uygulama, platformun tüm özelliklere sahiptir. Android ve iOS cihazlarının her ikisi için de uygulama mevcuttur.

MoonXBT Sosyal Alım-Satım: Sonuç

İyi bir alım-satım platformu, deneyimli bir trader olsanız bile önemlidir. Bugün çok sayıda çevrimiçi işlem platformu var, ancak MoonXBT hala listenin başında. Bu yüzden MoonXBT’yi seçmek için birkaç geçerli neden listeledik. Hala emin değilseniz, platforma bakın ve kendiniz deneyimleyin!

Sıkça Sorulan Sorular

MoonXBT puanlarını nasıl alabilirim?

MoonXBT, platforma kaydolma, KYC doğrulamasını tamamlama, cep telefonu numarasını veya e-postayı MoonXBT hesabınıza bağlama, işlem yapma, arkadaşlarınızı MoonXBT’ye davet etme gibi birkaç MP kazanabileceğiniz çeşitli etkinlikleri veya görevleri listeler. 

MoonXBT’de copy trading sırasında hatırlanması gereken önemli şeyler nelerdir?

MoonXBT‘de bir yatırımcıyı kopyalayacaksanız, kopya alım satımına uygun olmak için hesabınızda en az 20 USDT olduğundan emin olun. Ayrıca, aynı anda sadece beş traderı takip edebilirsiniz.

Alım satımı kopyalamak için herhangi bir sınır var mı?

Evet, kopya alım satım limitleri aşağıda detaylandırılmıştır.

  1. Günlük kopyalanabilir marj sınırı 50000 USDT olarak ayarlanmıştır. 
  2. Bir trader aynı anda en fazla on emir tutabilir. 
  3. Günde maksimum 100 kopya alım satım yapılabilir.

Yatırımcıların MoonXBT’de kopyalaması için mevcut parametreler nelerdir?

Yatırımcıları ayırt etmek için kazanma oranı, ROR (getiri oranı), durum, işlem sayısı, kar paylaşım oranı, kopyalanan emir işlem çiftleri ve takipçi sayısı gibi çeşitli parametreler kullanılır.

MoonXBT Türkiye Topluluğuna Katıl, Pek Çok Bonus Ödülünden Faydalan!

Web Sitesi: www.moonxbt.com/tr-tr/ 

Google Play Store: https://bit.ly/3Cq82cs 

App Store: https://apple.co/3jPyGEp 

Telegram:https://t.me/Moonxbt_TR 

Twitter:    https://twitter.com/MoonXBT_TR 

Facebook: https://www.facebook.com/MoonXBT/  

YouTube: https://bit.ly/2ZE5V6J 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.