Bibox 2.0 yeni nesil borsa ile ne sunuyor?

Değerli Dostlar Merhaba, geçtiğimiz hafta İstanbul’da lansman toplantısını yapan benimde davetli olduğum Bibox 2.0 ile ilgili sizleri bilgilendirmek
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bibox 2.0, klasik kripto borsaları ve trade platformlarının sunduğu birçok özelliğe ek olarak, yeni nesil finansal çözümler sunan bir platform. 


Bibox 2.0 nedir?

Bibox, benzersiz bir kripto para borsası ve optimum ticaret ve işlemlere yardımcı olmak için AI ile geliştirilmiş ve şifrelenmiş algoritmaları kullanıyor.

Bibox 2017 yılında hizmet vermeye başladı ve 5 ay içerisinde ilk 5 borsa arasına yükseldi. 2018 yılında İsviçre menşeli Chain Capital AG şirketini bünyesine dahil etti ve Swiss VQF lisansına da sahip oldu. Aynı süre zarfında merkezsiz dex.top borsasını da satın aldı. Bibox üzerinde işlem yapan 2 milyon kullanıcı ve bünyesinde 150’den fazla çalışanı mevcut.

Şimdi de Bibox’ın sunduğu ürünlere bakalım

Bibox güvenli mi?

Bibox güvenli ve hızlı bir kripto para borsası. Borsa kullanıcıları anlamak için çok şeffaf bir teknoloji kullanıyor.

Bibox Tahvil

BIX tahvilleri daha önce benzeri görülmemiş ürün. Bu ürün sayesinde kullanıcılar BIX1901 adı verilen tahvili satın alarak GUSD (Platformun stabil coini) cinsinden asla zarar etmeme imkanı ile tanışıyorlar. Örnek ile anlatmak gerekir ise 100 lira değerinde toplam 500 adet BIX1901 alan bir kullanıcı 6 ay sonra tahvilini satmak istediği anda BIX %50 değer kaybetmiş ise sistem kullanıcıya akıllı kontrat aracılığı ile toplam 1000 adet BIX1901 verecek ve kullanıcı zarar etmeden işlemini sonlandırabilecektir.

Özel Bankacılık

Bibox Özel Bankacılık Hizmetleri ile kullanıcılar tek tıkla gelir elde edebiliyor. BTC, ETH, USDT türünde kullanıcılar fonlarını sistemde sunulan risk oranına ve kar oranına belirlenen paketlerden birine aktararak sisteme katılabilir.

Örnekler ile inceleyecek olursak:


I.) Güvenli Bölge Paketi: yıllık %8-%10 getirisi olan bu paketlere 30-90 gün boyunca abone olabilirsiniz

II.) Taş Krallığı Paketi: yıllık %25’ten fazla getirisi olan bu paketlere 90 gün boyunca abone olabilirsiniz.

II.) Samanyolu Galaksi Paketi: yıllık %73.1 getirisi olan bu pakete 30 gün boyunca abone olabilirsiniz.

BTC madenciliği hash gücü kiralama

Bibox.com üzerinde kullanıcılar tek tıkla hash gücü kiralayabilir tüm detayları şeffaf bir şekilde inceleyebilir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar elektrik giderleri ve bakım masrafları ile uğraşmadan madencilik yapabilir ve gelirlerini günlük kazanabilirler. Ödemeyi BIX ile yapan kullanıcılar %10 indirim sahibi olabilirler.

Kripto banka kartı

Bibox ve ONTology işbirliğine ortaya çıkan banka kartı ile kullanıcılar kripto paralarını ödemeler için kullanabilir. Üstelik Visa, MasterCard altyapısını kullanabilen bu sistem ile 50 binden fazla noktada ve ATM’de kullanabilirler.

Spot işlemler

Platform üzerinde kullanıcılar 185 işlem çiftine ve 90 enstrümana erişebilirler. Bibox üzerinde BTC, ETH, BIX ve USDT paritelerinde kullanıcılar 7/24 alım-satım yapabilir ve 1 milyar dolardan fazla günlük hacim sayesinde üst düzey kullanıcı deneyimi yaşayabilir.

Bibox 2.0 en düşük komisyon oranlarına sahip! BIX ile yapılan işlem ücreti ödemelerinde oran sadece %0.05 .

Bibox.com tahsis (Staking işlemleri)

Bibox 2.0, kullanıcılarına tek tıkla tahsis imkanı tanıyor. Yıllık getiri oranları ile Bibox üzerindeki enstrümanlar şu şekilde:

ATOM—%20

IRIS—%9

BTM—%6

Türkiye içinde faaliyet göstermeye başlayan Bibox.com’a başarılar diler kendi yatırım kararlarınızı kendinizin alması gerektiğini tekrar hatırlatmak isterim.

Bibox’un internet sitesi.

Kripto para ve coin incelemeleri

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Bibox 2.0 yeni nesil borsa ile ne sunuyor?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.