1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriRipple Haberleri
  3. XRP destekçisi avukattan Ripple – SEC davasının sona ereceği tarih açıklaması

XRP destekçisi avukattan Ripple – SEC davasının sona ereceği tarih açıklaması

XRP destekçisi avukattan Ripple – SEC davasının sona ereceği tarih açıklaması
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) destekçisi avukat, uzun süredir SEC ile devam eden davanın sona ereceği tarih ile ilgili önemli bilgiler paylaştı. Ripple – SEC davası ne zaman bitecek? Açıklamanın ayrıntılarına bakalım.


XRP destekçisi avukattan Ripple – SEC davasının sona ereceği tarih açıklaması

Avukat ve aynı zamanda XRP destekçisi olan John Deaton, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC), kripto para şirketi Ripple aleyhinde açtığı davanın sona ermesi ile ilgili açıklamaya yaptı. Avukata, bu uzun süredir devam eden davanın ne zaman biteceği ile ilgili görüşünü paylaşıyor.

Real Vision Crypto’nun bir bölümüne katılan Deaton’a Ripple – SEC davasının ne zaman biteceği soruldu. Aynı zamanda davanın 31 Mart’tan önce bitip bitmeyeceği de merak konusu.

İlgili – Ripple avukatından SEC – XRP davası ile ilgili kritik açıklama

Avukat John Deaton ise şöyle diyor:

“Ben 31 Mart’tan önce sona ereceğini düşünmüyorum. Ancak yine de böyle bir ihtimal var. Çünkü yargıç her şeyin farkında. Bize amici statüsü verdi. On binlerce coin sahibi olduğunu biliyor. Ayrıca davaya 17 amicus raporu (üçüncü tarafların mahkemeye sunduğu uzman görüşü) sunuldu. Yani hala öyle bir ihtimal var. Ancak yine de mahkemeye sunulan milyonlarca sayfalık belgeler var. Yargıç hepsini gözden geçirmeli. Bundan dolayı en erken Mart başında sonuç görebiliriz. Ancak hala Nisan ya da Mayıs ayına da sarkma ihtimali var kararın.”

Deaton devam eden davada şimdiye kadar önemli bir rol oynadı. XRP destekçileri adına amicus raporu sundu.

ripple XRP destekçisi avukattan Ripple – SEC davasının sona ereceği tarih açıklaması

SEC, Ripple’a Aralık 2020’de dava açmıştı. Burada Ripple’ın kayıt yaptırmadan XRP sattığını iddia ediyor. ABD’nin düzenleyici kurumu, satılan bu XRP tokenlerin bir menkul kıymet olduğunu savunarak bunun yasaları ihlal ettiği görüşünde.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ise kısa süre önce yaptığı açıklamada, Ripple – SEC davasının 15 Aralık’ta sona ereceğini iddia etmişti.

İlgili – Ripple (XRP) için İngiltere ve Fransa’dan 2 süper haber birden

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: