fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Wanchain teknik analiz ve fiyat tahmini

Wanchain teknik analiz ve fiyat tahmini

Wanchain teknik analiz ve fiyat tahmini
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

WAN stake yapmak, bu ayın en iyi performans gösteren kripto parasının fiyatını sadece son iki haftada yüzde 130 artırdı. Wanchain’de yaşanan son gelişmelere göz atalım.


WAN stake yapmak fiyatı yüzde 130 arttırdı

Wanchain (WAN), piyasada en iyi performans sergileyen kripto paralardan biri. Bunun sebebi ise şirketin yeni bir aracı piyasaya sürmesi. Şirket, varlık ispatı (Proof-of-Stake) aktivasyonunu günler öncesinde duyuran bir açıklama yayınlamıştı.

Duyuruya göre, Wanchain ağında yerini alan kullanıcılar yakında ödül kazanma şansı yakalayacak. Ağda 3 Eylül’de “Permission Proof-of-Work” (PPoW – İş İspatı) konsensüs algoritmasından “Proof-of-Stake” konsensüs algoritmasına geçiş yapılacak.

Kripto para WAN’ın ana ağında henüz Proof-of-Stake (PoS) aktifleştirilmedi. Ancak Wanchain ağında Doğrulayıcı düğümleri (Validator nodes) başlatıltı. Bu da kullanıcılara Wanchain ana ağında WAN token stake etme izni veriyor. Şirketten yapılan duyurunun devamında, PoS konsensüs aktive edilmeden önce bütün kullanıcıların tokenlerini stake yapmaları teşvik ediliyor.

Söz konusu duyurudan sonra kripto paranın değeri Bitcoin karşısında yüzde 130 yükseldi. Crypto Compare verilerinin de gösterdiği gibi, WAN bu ayın başlarında yaklaşık 0.000022 BTC’den işlem görüyordu. Şu an her bir token 0.00004835 BTC değerden işlem yaparken görülüyor.

Son 24 saatte BTC karşısında WAN tokenin değeri yüzde 31.6 arttı. Son iki haftadaki yükseliş ise yaklaşık yüzde 130’u buluyor. Duyurudan sonra kripto paranın işlem hacmi de patlama yaşadı.

WAN stake yapmak, bu ayın en iyi performans gösteren kripto parasının fiyatını sadece son iki haftada yüzde 130 artırdı. Wanchain’de yaşanan son gelişmelere göz atalım.

Son iki haftada Wanchain fiyatının performansı Kaynak: Crypto Compare

Bu arada Wanchain Doğrulayıcı Düğümü çalıştırmak için en az 50 bin WAN tokene sahip olmanız gerekiyor. 10 bin WAN token sahipleri ise Temsilci Olmayan Doğrulayıcı Düğümü çalıştırabiliyor. Şirketin bir blog yayınına göre temsilciler yaklaşık yüzde 11 civarında verim elde edebilir. Bu da ödül olarak yıllık en az 13,100 WAN bekleyebilirler demek.

Doğrulayıcı düğüm duyurusundan kısa süre önce Wanchain bir de kullanıcılar için çeşitli araçlar piyasaya sürmüştü. Bunlar arasında Android mobil cüzdan, masaüstü light cüzdan ve yeni web sitesi vardı. Wanchain’in misyonu, blockchainleri birbirine bağlamak ve zincirler arası akıllı sözleşmelerle dijital ekonomiyi güçlendirmek olarak açıklanmıştı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.