BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Vitalik Buterin’den yıl sonu için ultra boğa Ethereum fiyat tahmini
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Vitalik Buterin’den yıl sonu için ultra boğa Ethereum fiyat tahmini

Vitalik Buterin’den yıl sonu için ultra boğa Ethereum fiyat tahmini
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, son röportajı sırasında ETH fiyatı için ultra boğa bir fiyat tahmini dile getirdi. Ona göre özellikle Londra hard forku kripto paranın fiyatına yıl sonuna kadar 10x yaptıracak.


Vitalik Buterin’den yıl sonu için ultra boğa Ethereum fiyat tahmini

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası Ethereum (ETH), bu yıl önemli gelişmelere imza attı. Şu an ETH fiyatı yüzde 8 yükseliş ile 3,200 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri de 377 milyar dolar.

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ise kripto paranın geleceği konusunda ultra boğa. Özellikle de EIP-1559 Londra hard forkunun uygulanmasından sonra. Buterin, bir canlı röportaj sırasında, mevcut seviyeden ETH fiyatının 10x yükseliş beklediğini dile getirdi. Bu da kripto paranın fiyatının yıl sonuna kadar 30,000 dolar gibi dev bir seviyeye ulaşması anlamına gelecek.

Bu fiyat aynı zamanda kripto paranın piyasa değerinin 3 trilyon dolara ulaşması da demek. Sonuçta dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden de daha değerli olacak.

İlgili – Vitalik Buterin Londra güncellemesi hakkında konuştu! Yeni hedefi ne?

Ethereum vs Cardano: Zirve yarışı

Bu haftanın başında, Cardano ADA fiyatı yükselerek, en büyük üçüncü kripto para olmuştu. Bu da piyasa değerine göre en büyük rakibi Ethereum’un hemen arkasında bir pozisyona ulaştığı anlamına geliyor.

Cardano için Ethereum katili deniliyor. ADA da gelecekte Ethereum’un yerini almak için çalışıyor. Özellikle de ağın kullanımı ve akıllı sözleşme işlevselliği bunun için kilit gelişmeler.

Kısa süre önce uygulanan Alonzo Alonzo Purple testneti, Cardano blockchain için akıllı sözleşmelerin başlatılmasının önünü açıyor. Cardano kurucu ortağı Charles Hoskinson ise ADA fiyatının yıl sonuna kadar 150 dolar olmasını bekliyor. ADA şu an 2.45 dolar tüm zamanların en yüksek değerinden işlem görüyor ve piyasa değeri de 77.6 milyar dolar.

Diğer yandan ise Ethereum 2.0 için geliştirme çalışmaları devam ediyor. Son yapılan London hard forku ve EIP-1559 güncellemesini başarılı geçmesi, Ethereum 2.0 mainnetin açılması için kilit önem taşıyor.

İlgili – Vitalik Buterin’e göre DeFi’ye zarar veren kritik özellik

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: