Loading...
btc
BTC
0.88%
Bitcoin
58.401,75 USDT
eth
ETH
0.64%
Ethereum
3.153,80 USDT
bch
BCH
1.79%
Bitcoin Cash
375,30 USDT
xrp
XRP
8.62%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
1.13%
Litecoin
70,03 USDT
bnb
BNB
0.6%
Binance Coin
537,01 USDT
sol
SOL
0.12%
Solana
139,62 USDT
avax
AVAX
-0.98%
Avalanche
25,71 USDT
ada
ADA
1.06%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.82%
Poladot
6,21 USDT
doge
DOGE
1.7%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
2.6%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Vitalik Buterin Londra güncellemesi hakkında konuştu! Yeni hedefi ne?

Vitalik Buterin Londra güncellemesi hakkında konuştu! Yeni hedefi ne?

vitalik buterin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum kurucu ortağı ve CEO’su Vitalik Buterin geçtiğimiz gün yapılan Londra güncellemesi hakkında konuştu. Ethereum’un yeni hedefi ne? Detaylar haberimizde.

Vitalik Buterin Londra güncellemesi hakkında konuştu! Yeni hedefi ne?

Yatırımcıların ve geliştiricilerin merakla beklediği Ethereum Londra hard forku nihayet geçtiğimiz gün ağlarda başladı. Ethereum bu güncelleme ile birlikte daha hızlı ve daha düşük işlem ücretleri daha düşük hale gelecek ve Ethereum daha deflasyonist bir varlığa dönüşecek.

Ethereum CEO’su Vitalik Buterin, güncellemenin gecikmesiyle birlikte eleştirilerin odağında yer almıştı. Ancak Buterin, zaman zaman yaptığı açıklamalar ile Ethereum’un teknik olarak güncellemeyi tamamladığını insan kaynakları konusunda belirli sorunlar yaşadıklarını ve aşacaklarını dile getirip Ethereum geliştiricilerini ve yatırımcılarını rahatlatmıştı.

Güncellemenin tamamlanıp ağa uyarlanmasının ardından Bloomberg’e konuşan Buterin çok önemli noktalara temas etti.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Buterin, Londra hard forkunun, Ethereum ekosisteminin önemli değişiklikler yapabildiğinin bir kanıtı olduğunu dile getirdi. Buterin aynı zamanda EIP-1559 güncellemesinin Ethereum’un hisse kanıtına (Ethereum 2. https://www.comedianjoshwolf.com/ 0) geçişinin önünü açtığını ve bu geçişin en önemli parçalardan biri olduğunu belirtti.

Güncel Ethereum fiyatı

Buterin, bu nedenle ETH 2.0 ile yaklaşmakta olan birleşme konusunda daha kendinden emin hissetiğini söyledi. ETH 2.0’a geçiş tamamlandığında Ethereum’un mevcut duruşunun sonu olacak. Ethereum bunun yerine, tamamen ölçeklenebilirlik ve yüksek ağ ücretleri gibi en acil sorunlardan bazılarını ele alması gereken bir stake of stake konsensüs algoritmasına geçiş yapmış olacak.

Ethereum’un fiyatı Londra güncellemesine yatırımcılarının yüzünü güldürecek bir tepki verdi. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre altcoinlerin lideri, günlük %5’in üzerinde bir getiri ile 2,775 dolardan işlem görüyor.

Birçok kripto analisti Ethereum’un potansiyel olarak Bitcoin’in üzerinde olduğunu ve güncellemelerin Ethereum’u daha kullanışlı hale getireceğini savunuyor. Ethereum CEO’su Vitalik Buterin’de her fırsatta projelerine olan güveni dile getiriyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.