Loading...
btc
BTC
1.43%
Bitcoin
58.721,35 USDT
eth
ETH
1.08%
Ethereum
3.167,47 USDT
bch
BCH
2.57%
Bitcoin Cash
378,19 USDT
xrp
XRP
7.85%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
1.86%
Litecoin
70,54 USDT
bnb
BNB
0.99%
Binance Coin
539,08 USDT
sol
SOL
0.86%
Solana
140,66 USDT
avax
AVAX
1.31%
Avalanche
26,30 USDT
ada
ADA
1.26%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
2.75%
Poladot
6,27 USDT
doge
DOGE
2.13%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.19%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Ünlü markadan çok önemli kripto kararı!

Ünlü markadan çok önemli kripto kararı!

ünlü marka
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto paraların benimsenmesi arttıkça ünlü markalarda kripto ile ödeme kabul etmeye başlıyor. Ünlü moda markası 15 kripto para birimi ile ödeme kabul edecek. Detaylar haberimizde.

Ünlü markadan çok önemli kripto kararı!

Alman tasarımcısının adını taşıyan İsviçre merkezli moda markası Philipp Plein Group, hem perakende mağazalarında hem de online olarak kripto para biriminde ödeme kabul eden ilk büyük moda markası oluyor.

Philipp Plein Group, salı günü yaptığı açıklamada, önde gelen kriptolar Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere ürünleri karşılığında 15 farklı dijital para birimini ödeme olarak kabul edeceğini duyurdu.

Grup, kararın online alışveriş sektöründe “en güçlü olumlu etkiyi” yaratmasını beklediğini ve e-ticaret platformunun bu yıl 100 milyon Euro’luk rekor bir ciroya ulaşmasını beklediğini de sözlerine ekledi.

Bkz: Ünlü analistin tahminlerine göz atın!

Grubun kurucusu Philipp Plein, yaptığı açıklamada kripto para birimleri ile ödeme kabul etmeye başladıkları için heyecanlı olduklarını ve müşterilerine ödeme konusunda esneklik sunduklarını belirtti.

“Kripto para birimlerinin gelecek olduğuna inanıyorum ve ekibim ve ben, bu yeni para birimini benimsemek için gerekli tüm sistem değişikliklerini yaparak zaman ve kaynaklar konusunda büyük bir taahhütte bulunduk. Müşterilerimize bu ek ödeme aracını ve bununla ilişkili esnekliği sunabildiğim için çok mutluyum”

Daha önce de kripto ekosistemine dahil olan ünlü moda markaları olmuştu. Ünlü İngiliz markası Burberry Group, NFT koleksiyonları yayınlamıştı. Ayrıca Louis Vuitton ise blokzincir teknolojisi ile kullanıcılarının ürünlerinin orijinalliğini kontrol edebilecekleri bir sistem kurmuştu.

Kripto para birimlerinin her geçen gün daha fazla kişi tarafından benimsenmesi sonucu bir ödeme aracı olarak daha yaygın hale gelmeye başladı. Yapılan çalışmalar önümüzdeki yıllarda daha fazla kişinin kripto para kullanmak istediğini gösteriyor. Böylelikle Bitcoin başta olmak üzere birçok kripto para ile ödeme yapma imkanına kavuşulacak.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.