1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Vasil güncellemesi öncesi Cardano (ADA) için alım fırsatı sunan seviyeler!

Vasil güncellemesi öncesi Cardano (ADA) için alım fırsatı sunan seviyeler!

Vasil güncellemesi öncesi Cardano (ADA) için alım fırsatı sunan seviyeler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) kripto para piyasasının genel satış baskısı altında kaldığı dönemde düşüşe geçti. Bu düzeltme bir alım fırsatı olabilir. Detaylar haberimizde.

Vasil güncellemesi öncesi Cardano (ADA) için alım fırsatı sunan seviyeler!

Kripto para piyasası haftanın son gününde yatay bir görünüm veriyor. Son iki gün yaşanan satış baskısı ortadan kalkmış gözüküyor. Geçtiğimiz hafta 0,58 dolara yükselerek ağustos ayının en yüksek seviyelerini gören Cardano (ADA) bu düzelme sırasında son bir haftada yaşadığı değer kaybı ile ayın en düşük seviyelerini 0,44 dolar ile kaydetti.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Cardano cephesinde gözler Vasil güncellemesinde. Yaşanan gecikme kripto topluluğunda tepkilere neden olunca platformun CEO’su Charles Hoskinson, kendini savunan bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Ünlü CEO, Cardano’nun bir merkeziyetsiz yapı olduğunu dile getirerek tüm kararları kendisinin almadığını belirtti.

İlgili: Cardano CEO’sundan kritik açıklamalar!

ADA fiyatı da gelen tepkilerden etkilenmiş gözüküyor. Zira altcoin son yedi günde %20 değer kaybetti.  Bu değer kaybı ilk 10’daki varlıklar arasında aynı süredeki en büyük ikinci düşüş. İlk sırada %23’lük kayıpla Solana bulunuyor.

0,44 dolar Cardano için kritik bir destek noktası. 0,55 dolar ve 0,50 dolarlık destekler son günlerde kolay bir şekilde teslim oldu. ADA, üç haftadan kısa bir süre içinde 0,50 dolar ve 0,55 dolar seviyelerinde her iki direnç seviyesini de aldıktan sonra, 0,55 doları destek olarak kullanarak 0,60 dolar bölgesini test etmek istiyordu. Ancak boğalar etkisiz kaldı.

Mevcut fiyat düşüşüyle ​​birlikte, ADA’nın son zamanlardaki en yüksek seviyelere geri dönmesi için diğer piyasalardan daha olumlu bir görünüme ihtiyacı olabilir. Vasil Hard Fork’un tarihi bilinmiyor. Bununla birlikte güncellemenin ADA fiyatını yukarılara çekeceği tahmin ediliyor. Bu nedenle ADA alım içi önemli bir fırsat sunuyor olabilir.

Cardano (ADA) yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,4635 dolardan işlem görüyor.

Order Baclofen Online

 

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano (ADA) fiyat hareketleri (Aylık)

cardano Vasil güncellemesi öncesi Cardano (ADA) için alım fırsatı sunan seviyeler!

 

 

Kaynak

Etiketler: