1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano (ADA) CEO’sundan çok önemli açıklamalar!

Cardano (ADA) CEO’sundan çok önemli açıklamalar!

Cardano (ADA) CEO’sundan çok önemli açıklamalar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) CEO’su Charles Hoskinson, Vasil güncellemesinin gecikmesi ile ilgili yapılan eleştirilere sert çıktı. Detaylar haberimizde.

Cardano (ADA) CEO’sundan çok önemli açıklamalar!

Cardano (ADA) blok zinciri (ETH) gibi rakiplerine ulaşmayı arzularken, artan geliştirme faaliyeti Cardano’ya olan ilginin artmasını sağlıyor. Ancak ağda yapılacak güncellemelerin gecikmesi nedeniyle devam eden gelişmeler konusunda kripto topluluğunun bir bölümünden çatlak sesler yükseliyor.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, son dönemde artan eleştirilere yanıt verdi ve kendisini savundu. Hoskinson, ağ üzerindeki kararların tek sorumluluğunun kendisinde olmadığını belirtti.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Ünlü CEO, kendi Twitter sayfasından yaptığı açıklamada Cardano’nun merkezi bir ağ olmamasına rağmen gecikmelerin tek sorumlusu gibi gösterilmekten sıkıldığını dile getirdi.

“Her iki tarafı da suçlamaktan ciddi anlamda bıktım. Cardano, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir. Hoskinson, “Eninde sonunda yükseltmelere ben değil, ağı yöneten insanlar karar veriyor.”

Hoskinson, Vasil hard fork’undan önce piyasaya sürülen Cardano Node 1.35.3’ün tartışılmasını da eleştirdi.  CEO’ya göre, bir topluluk bölümünün sayısız teste rağmen yükseltmenin aceleye getirildiğini iddia etmesi ‘tuhaf’.

“Söz konusu kod, SPO’lar da dahil olmak üzere herkes tarafından aylarca kapsamlı bir şekilde test edildi. Test ağında sorun olan kod kaldırıldı”

Hoskinson daha önce Vasil hard forkunun hatalar nedeniyle birkaç hafta erteleneceğini açıklamıştı. Güncellemenin son test aşamalarında olduğunu belirteren ünlü yönetici, kullanıcılara daha fazla gecikme beklemediğini de iletti.

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,458 dolardan işlem görüyor. ADA, son 24 saat içerisinde %2,37 son yedi günde ise %18 değer kaybetti. Altcoin, 15,5 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer ADA’yı kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 8’inci sıraya koyuyor.

Cardano (ADA) haftalık fiyat hareketleri

cardano Cardano (ADA) CEO’sundan çok önemli açıklamalar!

 

 

Canlı Cardano (ADA) fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.