1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Uzman traderlerden müthiş Bitcoin boğa rallisi öngörüsü

Uzman traderlerden müthiş Bitcoin boğa rallisi öngörüsü

Uzman traderlerden müthiş Bitcoin boğa rallisi öngörüsü
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin kısa süre önce yeni bir tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) kaydetti. Peki, bundan sonra BTC fiyatında ne beklenmeli? Kripto para piyasasının iyi bildiği iki uzman trader, Bitcoin konusunda mütfiş ralli öngörüsünü paylaştı.


Uzman traderlerden müthiş Bitcoin boğa rallisi öngörüsü

Bitcoin (BTC) 63,000 dolar yakınında işlem görüyor. Lider kripto para yeniden yeşil bölgeye döndü. İyi bilinen kripto para traderleri ise Twitter üzerinden son piyasa durumuyla ilgili Bitcoin yorumlarını paylaşıyor.

Plan B adını kullanan Hollandalı kripto trader de bugün Bitcoin fiyatı ile ilgili yeni bir yorumda bulundu. Plan B’nin “stock 2 flow” fiyat tahmini modeline göre BTC fiyatı 2021 yılı sonunda altı haneli değere ulaşacak. Plan B ise 26 Ekim’de Twitter üzerinde şöyle diyor:

“Bitcoin boğa piyasasının ikinci aşaması başladı.”

Benzer bir şekilde uzman teknik analist CryptoBirb de bu görüşe katılıyor ve takipçilerine geç olmadan Bitcoin short pozisyonlarını bir an önce kapatma tavsiyesi veriyor. Analist, son Bitcoin ve piyasa durumu değerlendirmesine şöyle diyor:

“Yerel geri çekilme hacimleri, ana direncin 63.3k seviyesinde olduğunu gösteriyor. Günlük bazda 63.3k’nın üzerinde kapanış olursa, Bitcıin çok kolaylıkla yeni ATH değerini kırmalı. Buradan doğruca 70k’ya.”

Peki, ya bu seviyeden sonra ne olacak? CryptoBirb şöyle devam ediyor:

“Bitcoin 70k eşiğinden geçince, momentum çılgıncasına artacak ve buna ek olarak kartopu etkisine sebep olacak. Güçlendikçe daha fazla kişi ve kurumsal, daha yüksek getiri ve trendin devamı beklentisi ile FOMO yapacak.”

İlgili – Güncel Bitcoin fiyat tahmini, geleceği ve beklentiler 2021- 2025

Bitcoin fiyatına güç veren olaylar

Bitcoin fiyatı 60,000 dolar seviyesinin üzerinde ve 62-63,000 dolar bölgesinde işlem görüyor. Son yükselişe Bitcoin vadeliler ETF’nin işleme başlaması güç vermişti. Şimdi ise Mastercard ve BTC ile ilgili gelişmelerin fiyata pozitif etki etmesi bekleniyor.

İlgili – MasterCard Bitcoin için harekete geçti!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: