1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Uzmanlara göre 2021 bitmeden yeni ATH’ye yükselecek 2 coin

Uzmanlara göre 2021 bitmeden yeni ATH’ye yükselecek 2 coin

Uzmanlara göre 2021 bitmeden yeni ATH’ye yükselecek 2 coin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Milyonlarca izleyicisi olan kripto para uzmanına göre, 2021 yılı bitmeden yeni ATH değeri kaydedecek ve güçlü potansiyele sahip 2 coin var. Analistin kripto paralarla ilgili dikkat çeken yorumlarına bakalım.


Uzmanlara göre 2021 bitmeden yeni ATH’ye yükselecek 2 coin

Popüler kripto para ticareti ve piyasa analizi platformu Coin Bureau, Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) coinler için gerçekçi 2021 yılı dördüncü çeyrek hedeflerini güncelledi.

Coin Bureau’un “Guy” ismini kullanan sunucusu, son Youtube videosu üzerinden kanalın 1.43 milyon abonesine bazı açıklamalarda bulundu. Buna göre ALGO fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde yeni bir tüm zamanların en yüksek değerine (ATH) ulaşabilir.

Guy açıklamasında şöyle diyor:

“ALGO arzının sürekli artışı her zaman fiyatı baskı altında tuttu. Ancak öyle görünüyor ki burada bir yavaşlama var. ALGO, kısa süre önce 2.40 dolar ICO fiyatını geçti. Her ne kadar yatırımcıların kazanç toplamasından dolayı hızla gerilese de ben, ALGO’nun önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek değerine (ATH) ulaşabileceğini düşünüyorum.”

Coin Bureau sunucusu aynı zamanda Algorand’ın sonunda piyasa değerine göre ilk 10 kripto para arasına girebileceğini de belirtiyor. Çünkü ona göre “ALGO’nun şu an olduğu yer ile olması gerektiği yer” arasında büyük bir boşluk var. Varlığı güçlü temelleri bunu gösteriyor.

İlgili – Güncel Algorand teknik analizi: ALGO fiyatı ne olur?

Solana tahmini de dikkat çekici

Guy, 2021’in son çeyreğinde Solana için de benzer bir gidişat bekliyor. Ona göre SOL fiyatı kısa vadede, kripto para piyasasındaki hareketliliğe iyi tepki verdi. Şöyle diyor:

“SOL’un piyasa değerinin zaten yüksek olmasından dolayı fiyat kazancı açısından Algorand ile kıyaslandığında çok az hareket yeri var. Eğer SOL önümüzdeki haftalarda 220 dolara ulaşırsa, bu durum SOL ICO yatırımcılarına 1000x gibi kocaman bir getiri olarak yansıyacak.”

Guy ayrıca Solana için “gerçekçi uzun vadeli fiyat hedefinin” yaklaşık 300 dolar olduğunu da belirtiyor.

İlgili – Güncel Solana teknik analizi: SOL fiyatı ne olur?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: