fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Algorand teknik analiz, ALGO göz kırpıyor

Algorand teknik analiz, ALGO göz kırpıyor

Algorand teknik analiz, ALGO göz kırpıyor
0
“koinmedya_mxc”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Algorand, açık kaynaklı bir Pure Proof of Stake (PPoS) blockchain. ALGO coin 340 milyon doları aşan Market Cap değeri ile ilk 50 coin arasında. ALGO coin yatırımcısına göz kırpıyor, Algorand teknik analizi, fiyat, yorum, ve beklentilere birlikte bakalım.

Algorand teknik analiz 22 Ekim

algorand teknik analiz
ALGO/USD Tradingview

Algorand teknik analizine baktığımızda, 21 Ekimde ALGO coinin içerisinde yükselen bir kanal üzerinde hareket ettiğini görüyoruz. Ancak aşağı yönlü bir kırılma ile 0.31 dolar desteğini kaybetti. Fiyat destek noktasının üzerine çıkmayı test etse de tekrar düşüşle 0.286 doları gördü.

Grafiğe baktığımızda MACD Göstergesinin düşüş bölgesinde ve MACD hattının (mavi), sinyal hattının (turuncu) altına doğru ilerlediğini görüyoruz. Bu durumu satış işareti olduğunu söylemek mümkün.

Bununla birlikte, fiyatın alçak seviyede dip yaptığı fakat momentum indikatörünün daha derin dip taptığı grafikte beyaz çizgiyle gösterilen yükseliş sapması tespit edilebilir. Böyle bir durum bize coinin yukarı yönlü bir düzeltme arifesinde olduğunu gösteriyor.

“koinmedya_biswap”

ALGO akşam saatlerinde 0.298’den işlem yaptıktan sonra gün sonuna doğru yukarı hareketine başladı. 22 Ekime yükselişle giren ALGO coin yazının yazıldığında 0.31 dolar destek noktasını tekrar yakalamış durumda ancak bu direnci kırabilecek mi göreceğiz.

İlgili: Altcoin teknik analiz: Polkadot ısınıyor, Compound ve Algorand tetikte

İlgili:Güncel Algorand coin rehberi: ALGO coin nedir? ALGO coin yorum-haber ve fiyat tahmini

Kaynak

Canlı Algorand grafiği – ALGO dolar ve Türk Lirası

“koinmedya_biswap”

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
“koinmedya_biswap”