fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Algorand Haber: Algorand’a 100 milyar dolarlık ortak

Algorand Haber: Algorand’a 100 milyar dolarlık ortak

Algorand Haber: Algorand’a 100 milyar dolarlık ortak
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Algorand INC. tarafından desteklenen Algorand, ölçeklenebilir güvenli bir Pure Proof of Stake (PPOS) blockchain olarak karşımıza çıkıyor. Algorand haber, gündem ve gelişmeler bu sayfamızda.

Algorand Haber: Algorand’da gözler bu ortaklıkta

Algorand blockchaini büyük bir kurumsal müşteriye gözünü dikmiş görünüyor.

“koinmedya_binance”

Algorand, kurumsal kısa-vade para piyasaları ticareti için dijital platform hizmeti sunan Instimatch Global ile bir ortaklık aşamasında.

Instimatch, her üç aylık dönemlerde, yüz milyarlarca dolarlık işlem gerçekleştiren bir kurum. Yeni ortaklıkla birlikte bu işlemlerin pek çoğu Algorand ağı üzerinden yapılacak.

algorand haber
Algorand

İki firmanın birleşmesiyle, Instimatch blockchain teknolojisine kavuşmuş olacak. Ortaklar, blockchain teknolojisinin getirdiği imkanlardan yararlanarak yeni finansal uygulamalar hayata geçirmeyi planlıyor.

koinmedya_brave

Ortaklık haberi, Algorand Twitter hesabından duyuruldu.

Algorand’i açık kaynaklı, özel izin gerektirmeyen, herkesin kullanımına açık, ölçeklendirilebilir ve güvenli bir Pure Proof of Stake (PPoS) blockchain.

Algorand teknolojisi ile Instimatch, ödemeler, İslami bankacılık ve RegTech‘e özel olarak odaklanarak yeni hizmetler sunabilecek.

Instimatch CEO’su Daniel Sandmeirer ortaklıkla ilgili şunları söylüyor:

Ödemeler, İslami bankacılık ve RegTech’i de içeren bu işbirliğinin geniş kapsamı, söz konusu alanlarda kesinlikle önemli ilerlemeler sağlayacaktır.

Algorand yöneticilerinden Sean Ford konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ford:

Instimatch’ın geleneksel finans uygulamalarıyla yeni DeFi fırsatları arasında köprü kurma girişiminden heyecan duyuyoruz.

İlgili: Fırsat coin: ALGO Fiyat Analizi

İlgili: Algorand teknik analiz, ALGO göz kırpıyor

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler: