1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. UNUS SED LEO coin nedir, geleceği nasıl? Güncel LEO coin haberleri

UNUS SED LEO coin nedir, geleceği nasıl? Güncel LEO coin haberleri

UNUS SED LEO coin nedir, geleceği nasıl? Güncel LEO coin haberleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

UNUS SED LEO (LEO coin), nedir, geleceği nasıl? Güncel UNUS SED LEO haberilerine ve tüm gelişmelere yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

UNUS SED LEO coin nedir?

UNUS SED LEO coin, 2019 yılında IFinex tarafından piyasaya sürülen, Binance’in yerel tokeni Binance Coin (BNB)’e benzeyen, para yatırma ve para çekme gibi işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanan bir hizmet tokenidir. LEO, Tether’e (USDT) benzer bir fiyatla 1 milyar dolarlık özel bir satıştan sonra halka sunuldu ve CoinMarketCap web sitesine göre, en değerli 44. kripto para birimi.

UNUS SED LEO

UNUS SED LEO (LEO), tüm platform kullanıcılarının becerilerini ve hizmetlerini Bitfinex’in ana şirketi olan iFinex’e genişletmek için tasarlanmış yeni bir token. Böyle bir karar, Tether’ın yasadışı kullanımı hakkında Bitfinex’e yöneltilen suçlamalardan sonra ortaya çıkan krizle başa çıkmaya yardımcı olmak amacıyla alınmıştı.

UNUS SED LEO ile Bitfinex’in amacı kendi bütçesini doldurmaktı ve bunun sonucu olarak ilk borsanın ardından 1 milyar dolar toplamayı başardı. IFinex’in bütçe açığı 850 milyon dolar. Bu nedenle, bütçede ortaya çıkan açığı kapatmak için her ay coinler kârın% 27’si oranında kullanılıyor. 20 Mayıs 2019’da UNUS SED LEO tokeni  Bitfinex’e ve daha sonra diğer işlem platformlarına eklendi.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, iFinex, LEO coin şirketin bir önceki aya ait kârının en az% 27’sine eşdeğer olarak satın alacak. Tokenler dolaşımdayken, bu belirsiz bir süreç demek. İtfa, mevcut piyasa fiyatından gerçekleşiyor. Komisyonları ödemek için kullanılan LEO coinleri yakılabiliyor. Paraları yok edemeyen tek platform Ethfinex, çünkü 2017’de aynı amaçlar için NEC adlı kendi tokeninin lansmanını gerçekleştirmişti.

265

UNUS SED LEO coin  avantajları:

UNUS SED LEO

 

1) Bitfinex’deki komisyonlardan tasarruf etme:  Token sahibi olanlar için  ücretler, tüm kripto para birimleri çiftleri için% 15 azaltılacaktır.

2) Bitfinex’te aylık indirimler: Token sahipleri, bir önceki ay traderın bilançosunda tutulan UNUS SED LEO tokenlerinde her 10 bin USDT için% 0.05 indirim alır. Hesaplamalar ayın her günü dikkate alınarak yapılır. Maksimum indirim% 5’tir.

3) Bitfinex borsasında hem kripto para biriminin hem de fiat paranın çekilmesi ve yenilenmesi için indirim: 50 milyondan fazla UNUS SED LEO’ya sahip olanlar, kripto paraların çekilmesi ve yatırılması için% 25’e varan bir indirim alacaklar. Ayrıca, pazarın 50 milyon dolarlık tokeni olacak müşterileri, ek ücret ödemeden ayda 2 milyon dolara kadar para çekebilecek. Buna ek olarak, ek komisyon aylık olarak 2 milyon ABD dolarından fazla para çekme ile% 3’ten% 2’ye düşürülecektir.

UNUS SED LEO nereden alınır?

UNUS SED LEO coini Bitfinex, FTX ve Gate.io gibi borsalardan alıp satabilirsiniz.

 

Kaynak